LT   EN   RU  
2020 m. kovo 31 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-25
Naujos smulkmenos apie Windows Longhorn
Naujoji Microsoft operacinė sistema seks savo stovį ir saugos vartotojus nuo internetinių atakų. Kaip rašo PC World žurnalas, Windows Longhorn operacinė sistema bus aprūpinta „nereguliaraus elgesio“detektoriumi, kuris ne tik ieškos tinklo trafiko keistenybių ar „netinkamo“ kompiuterio atminties panaudojimo atvejų, bet ir mėgins savarankiškai šalinti tokios įtartinos veiklos priežastis - bent jau taip savo naująjį kūrinį šiuo metu San-Franciske vykstančioje RSA 2005 konferencijoje apibūdino Bilas Geitsas.

Jis tvirtina, kad jo kompanijos sukurta „aktyvios apsaugos sistema“ galės savarankiškai apsaugoti vartotoją nuo išorinės atakos, blokuodama į kompiuterį norinčius patekti internetinius kirminus ir virusus. Laikantis idėjos, kad silpniausia bet kurios sistemos grandis yra žmogus, į Longhorn įdiegiama „dinaminė apsaugos sistema“, kuriai teks sekti vartotojo diegiamas pataisas.

Tuo atveju, jei kompiuteris užfiksuos ataką prieš dar neužlopytą „skylę“, jis ją uždarys pats, beje, aklinai, per SP esančią ugniasienę uždraudęs bet kokį priėjimą prie savo „Achilo kulno“.

Be to, bus imtasi papildomų apsaugos prieš „vidinę ataką“ priemonių. Sekdama vartotojo judėjimą (pvz., naršant Interneto puslapius) tarp uždarų korporacinio lygio resursų ir atvirų viešųjų tinklų, saugumo sistema automatiškai keis vartotojo nuostatas, padidindama ar sumažindama kompiuterio apsaugos lygį.

Beje, vertėtų atsiminti, kad Microsoft jau ne vienąkart skelbė apie eilinę revoliuciją kompiuterinio saugumo srityje. Kiekvieną kartą tai buvo muilo burbulas.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Technologijos (1819)    Labradoras (2)    Viešnia iš ateities (2)    Egiptas (24)    Konditerija (10)    Kompiuterio ergonomika (8)    Žmogaus klonavimas (2)    Žinių visuomenė (14)    Dektinė (2)    Vox Populi (14)    Lobių ieškotojai (3)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Korupcija (22)    Švietimas (1281)    Vadovavimas (185)    Augalai (8)    Dailė (34)    P2P tinklai (2)    Visuotinė istorija (44)    Aerobika (3)    Pramogos (191)    Radvilos (32)    Jausmai (27)    Advokatai (10)    Mokslai (1219)    Krizė (59)    Vandenis (7)    Kalbos kultūra (39)    Sony Ericcson (40)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Hakeriai (273)    Gotai (17)    Skirmantas Valiulis (32)    Prancūzų buldogas (2)    Naujieji metai (12)    6 branduolių (3)    Velykos (10)    Rytietiški šokiai (16)    Vadyba (89)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Restoranai (5)    Vaizdo sistemos (34)    Tiškevičiai (18)    Tamplieriai (7)    Vandens slidės (2)    Avalynė (7)    Grupės (81)    Priklausomybė (3)    Liemenėlės (3)    Pramoginiai šokiai (2)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
4. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
5. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
6. Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas
7. Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas
8. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
9. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
10. Tryliktoji Linux gimimo diena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!