LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-12 Spausdinti Spausdinti
Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas

Šiuo metu vyksta naujos Skype to SMS paslaugos testavimas, - praneša Info World. Paslauga failų mainų sistemos vartotojams naudojantis internetine Skype telefonija leidžia siųsti SMS žinutes į GSM standarto mobiliuosius telefonus. Tekstinių pranešimų persiuntimo per Skype Chat programą technologiją sukūrė Londine įsikūrusi Connectotel kompanija. Šiuo metu paslauga tekstines žinutes į telefonus leidžia siųsti tik Didžiosios Britanijos GSM tinklų abonentams. Skype to SMS paslaugos aktyvavimui reikia pridėti smsgateway vartotoją į kontaktinį sąrašą, ir iškart po to galima išsiųsti pranešimą. Kada prasidės komercinis naujos paslaugos teikimas, Skype kompanijos atstovai dar nenusprendė.

Prieš tris savaites buvo paleista panaši SMS to Skype paslauga - ja naudodamiesi, Skype vartotojams savo žinutes gali siųsti GSM abonentai, tačiau ši paslauga mokama jau dabar, o Skype to SMS - bent jau beta testavimo metu - teikiama už ačiū. Skype paslaugų apmokėjimas ateityje bus atliekamas per išankstinio apmokėjimo SkypeOut tarnybą.

Šiandien SMS siuntimo galimybę turi Yahoo, AOL ir Microsoft kompanijų internetiniai peidžeriai, tačiau priimti pranešimus iš mobiliųjų telefonų gali tik Skype P2P tinklo vartotojai.
http://www.skype.com

Skype Internetinės telefonijos paslauga veikia decentralizuoto, pagrindinių serverių neturinčio failų mainų tinklo pagrindu, jį 2003 metais sukūrė Niklas Zenstriomas ir Janusas Friis, KaZaA failų mainų tinklo kūrėjai. Šios populiarios bendravimo balsu programos ypatybė - tai, kad ji sugeba veikti per daugumą ugniasienių ir naudoti proksi serverius, palaiko pokalbių šifravimo funkciją ir neperša reklamos. Pagrindinis Skype nuo kitų panašių programų, pritraukiančių vis daugiau vartotojų, skiriantis bruožas - aukšta, geresnė už įprastinių telefonų, garso kokybė.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gyvūnai (174)    Viešnia iš ateities (2)    Pagonybė (3)    Gotai (17)    Mama ir vaikas (48)    Kaziuko mugė (3)    Opel (4)    Filosofija (326)    Kelionių organizatoriai (6)    Regbis (4)    Civilinė sauga (7)    Teisėtvarka (24)    Kovos menai (72)    Skandalai (476)    Susitaikymas (9)    Pagalba ir prevencija (124)    Žmonės (241)    Pedagogika (21)    Bendravimas (743)    Alkoholizmas (15)    Liūtas (7)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Pelės (5)    Programavimas (20)    Politika (363)    Klubai (5)    Simbolika (2)    Amfetaminas (2)    Slaptos bendrijos (24)    Interneto dienoraščiai (2)    Viešieji ryšiai (20)    Švedija (9)    Feng šui (7)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Žemgrobiai (6)    Konspiracija (2)    Bučiniai (31)    Kietieji diskai (17)    Žvejyba (30)    Vaizdo kortos (3)    Arkliai (12)    Konditerija (10)    Kitos šventės (7)    Politika (26)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Astrologija (27)    Valdas Adamkus (11)    Dalia Grybauskaitė (16)    Žiniasklaida (108)    Kandidatai į prezidentus (5)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
4. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
5. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
6. Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas
7. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
8. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
9. Tryliktoji Linux gimimo diena
10. Prasidėjo naujas antrojo Windows XP pataisų rinkinio platinimo etapas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!