LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sel
  Kultūra > Muzika > Grupės > Lengvosios muzikos grupės > Sel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-04-24
Egidijus Dragūnas švęs dvigubą šventę

Balandžio 27d. grupės "Sel" lyderis Egidijus Dragūnas švęs savo 31-ąjį gimtadienį, o kartu ir "Auksinio disko" apdovanojimo įteikimą.

Legendinė grupė "Sel" gyvuoja jau daugiau nei dešimt metų. Per šį laikotarpį ji niekada nestokojo kūrybinių idėjų, nebijojo eksperimentuoti ir diktuoti muzikines madas, todėl jau drąsiai gali didžiuotis išleidusi net vienuolika albumų, penkis singlus, 2 geriausių dainų rinkinius ir vieną dokumentinį DVD filmą. Kiekvienas naujas "Sel" albumas buvo su nekantrumu laukiamas gerbėjų ir tiesiog susižerdavo daugybę apdovanojimų. Paskutinis albumas "Muzika", išleistas lygiai prieš metus per 30-ąjį Egidijaus gimtadienį, taip pat susilaukė ypatingo populiarumo ir įvertinimo. Nespėjus nurimti "RC" apdovanojimų euforijai, kurioje grupė apdovanota dviejomis statulėlėmis, "Sel" užsitarnavo dar tris "Bravo" žvaigždes. Albumas neliko nepastebėtas nei profesionalų nei gerbėjų, todėl šiemet tapo pripažintas "auksiniu".

Didžiausios šokių muzikos grupės įkūrėjas ir lyderis 1976 metų balandžio 23 dieną gimęs Egidijus Dragūnas yra pastoviausias šios grupės narys, pagrindinė "Sel" varomoji jėga ir idėjų generatorius. Visus tikrus savo draugus ir ištikimus gerbėjus dvigubos šventės atšvęsti Egidijus kviečia į uždarą vakarą Vilniuje neseniai atsidariusiame gyvos muzikos ir kokteilių bare "L'Amour" (Vokiečių g. 2), žadėdamas įspūdingą šventę ir malonias dovanėles visiems atvykusiems.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Stalo žaidimai (7)    Kelionių įspūdžiai (26)    Anglų kalba (35)    Šokiai (56)    Gaisrininkai (7)    Vadyba (89)    Politika (26)    Prokuratūra (4)    6 branduolių (3)    Bendruomenės (158)    Helouvynas (7)    Pagalba ir prevencija (124)    Technologijos (1819)    Škotų aviganis (3)    Parapsichologai (7)    Vaiduokliai (23)    Vitaminai (2)    Liberalai demokratai (3)    Tėvynės sąjunga (4)    Menas būti kartu (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Programavimas (20)    Šunys (67)    Paukščių gripas (21)    Lietuvoje (16)    Gatvės šokiai (5)    Žuvininkystė (2)    Skundai (22)    Šaulys (7)    Imtynės (29)    Policija (2)    SSL sertifikatai (6)    Kovo 11 (4)    Mokėjimo kortelės (7)    Gender Loops (6)    Architektūra (11)    Sekimas ir privatumas (12)    Tiškevičiai (18)    Prezidento rinkimai (6)    Klaviatūros (11)    Valstiečių sąjunga (2)    Aviacija (38)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Pedagogika (21)    Romas Kalanta (4)    Lotynų kalba (11)    Brendis (6)    Savivaldybių rinkimai (9)    Politologija (64)    Atviras kodas (23)
1. Grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi
2. Radijo stočių eteryje sukasi Sel šokių daina "Svetimi"
3. Grupė SEL "nušlavė" net tris BRAVO apdovanojimus
4. Grupės SEL lyderiui "Bravo 2006" apdovanojimai gali būti labai sėkmingi
5. Kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados
6. Egidijaus Dragūno albumą "Muzika" klausytojai išrinko geriausiu
7. SEL ruošiasi naujam muzikiniam šūviui
8. Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena
9. Grupės SEL istorija - virtualiame nuotraukų archyve
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!