LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sel
  Kultūra > Muzika > Grupės > Lengvosios muzikos grupės > Sel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-01-04
SEL ruošiasi naujam muzikiniam šūviui
2006 metais Egidijus Dragūnas po dviejų metų pertraukos į Lietuvos muzikinį pasaulį sugrįžo kartu su vienuoliktuoju ir pačiu brandžiausiu grupės SEL albumu "Muzika", kuris vos per pusmetį buvo parduotas beveik 10 000 egzempliorių tiražu.

Pasitikintis savo jėgomis, kupinas su muzika susietų ateities planų, aktyviai kviečiamas dalyvauti įvairiuose televiziniuose renginiuose Egidijus Dragūnas tikina, kad visų savo dainų dar nesudainavo, ir kad iškart po Naujųjų metų šventės savo kūrybines idėjas sudės į naują dainų rinkinį.

Albumas "Muzika" - tai taiklus profesionalios, kokybiškos komercinės muzikos šūvis. Kūrybinių šovinių dar liko - „Selas" užsiminė, kad ties naujuoju albumu dirbs nauja prodiuserių komanda, ir kad naujas produktas savo kokybe ir populiarumu tikrai neatsiliks nuo „Muzikos".

Per savo daugiau nei dešimties metų egzistavimo laikotarpį grupė SEL paliko ryškų pėdsaką Lietuvos muzikos padangėje. Grupė išleido 11 albumų, 5 singlus, 2 geriausių dainų rinkinius ir vieną dokumentinį DVD filmą.

Pasak Egidijaus Dragūno - svarbu kurti muziką, kurios žmonės klausytųsi, su malonumu ją pirktų, ir kad gerbtų už tai, ką jis daro. Nereikia bijoti ieškoti ir klysti - juk tai žmogiška. Tikimės, kad naujasis albumas dar kartą įrodys, kad Lietuvai reikia geros ir kokybiškos muzikos.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Naršyklės (7)    Žuvys (7)    Atleidimas (4)    Labradoras (2)    Duomenų apsauga (3)    Seimo rinkimai (4)    Dalia Grybauskaitė (16)    Aiškiaregiai (11)    Picerijos (4)    Savižudybė (12)    Metalistai (8)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Kazimiera Prunskienė (13)    Spauda (3)    Vilius Navickas (2)    Valdas Adamkus (11)    Vytautas Landsbergis (6)    Ožiaragis (7)    Lietuvoje (16)    Išpažintis (16)    Logistika (12)    Civilinė sauga (7)    Gintaras Beresnevičius (26)    Go-go (10)    Tatuiruotės (7)    Rinkimai (23)    Mistika (9)    Vynas (16)    Specialiosios tarnybos (36)    Runkeliai (18)    Žemės grobstymai (50)    Programos (61)    Garso sistemos (15)    Šventieji (10)    Psichiatrija (64)    P2P tinklai (2)    Vartotojai (29)    Optinis ryšys (12)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Antanas Terleckas (2)    Grybų patiekalai (6)    Soliariumai (5)    Bibilija (10)    E - komercija (87)    Filmai (91)    Likeris (2)    Omnitel (12)    Modemai (8)    Žmogaus teisės (52)    Lotynų šokiai (5)
1. Egidijus Dragūnas švęs dvigubą šventę
2. Grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi
3. Radijo stočių eteryje sukasi Sel šokių daina "Svetimi"
4. Grupė SEL "nušlavė" net tris BRAVO apdovanojimus
5. Grupės SEL lyderiui "Bravo 2006" apdovanojimai gali būti labai sėkmingi
6. Kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados
7. Egidijaus Dragūno albumą "Muzika" klausytojai išrinko geriausiu
8. Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena
9. Grupės SEL istorija - virtualiame nuotraukų archyve
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!