LT   EN   RU  
2020 m. sausio 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sel
  Kultūra > Muzika > Grupės > Lengvosios muzikos grupės > Sel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-04-19
Grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi
Netgi du savaitgalius iš eilės vykę koncertai "Pramogų Banke" įrodė, kad grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi ir išskirtiniai. Susirinkusi gausi publika (daugiau kaip tūkstantis SEL gerbėjų) dainavo ir šėlo kartu su Egidijumi Dragūnu. "Pramogų Banke" susirinkę grupės gerbėjai nė neketino nuo scenos muzikantų taip greitai paleisti, todėl buvo pakartoti net trys kūriniai. FiDi - 39 šventėje SEL padarė staigmeną ir atliko du naujus kūrinius iš dar tik pasirodysiančio albumo. "Esu išties patenkintas šiuo pasirodymu, nors pradžioje ir kilo daug nesusipratimų, tačiau profesionalumas, mūsų tarpusavio supratingumas bei didžiulis įdirbis neleido prasiveržti neigiamoms emocijoms, būtent todėl pasirodymas buvo išties sėkmingas" - savo pasirodymą "Pramogų Banke" komentuoja grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vytautas Landsbergis (6)    Aviacija (38)    Vandens slidės (2)    Aerobika (3)    Pramogos (191)    Skundai (22)    Kaziuko mugė (3)    Dvarai (36)    Lobių ieškotojai (3)    Vaizdo kortos (3)    Liberalai demokratai (3)    Imtynės (29)    Šamanai (7)    SSL sertifikatai (6)    Pankai (6)    Meilė (138)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Lietuvių valgiai (28)    Subkultūros (99)    Augalai (8)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Ekologinis ūkis (2)    Filologija (2)    Kaimo turizmas (5)    P2P tinklai (2)    Istorija (154)    Hip hop dance (4)    Wing Tsun (14)    Labradoras (2)    Mama ir vaikas (48)    Kazino (10)    Žemės grobstymai (50)    Vitaminai (2)    Vorai (2)    2009 metų horoskopas (15)    Kokainas (6)    Makaronai (2)    Klaviatūros (11)    Zodiako ženklai (88)    Liemenėlės (3)    Šokiai (56)    Žmogaus teisės (18)    Pavydas (5)    Skorpionas (7)    Išpažintis (16)    Siamo katės (2)    Anglų kalba (35)    Rokeriai (3)    Žvaigždės (19)    Regbis (4)
1. Egidijus Dragūnas švęs dvigubą šventę
2. Radijo stočių eteryje sukasi Sel šokių daina "Svetimi"
3. Grupė SEL "nušlavė" net tris BRAVO apdovanojimus
4. Grupės SEL lyderiui "Bravo 2006" apdovanojimai gali būti labai sėkmingi
5. Kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados
6. Egidijaus Dragūno albumą "Muzika" klausytojai išrinko geriausiu
7. SEL ruošiasi naujam muzikiniam šūviui
8. Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena
9. Grupės SEL istorija - virtualiame nuotraukų archyve
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!