LT   EN   RU  
2021 m. sausio 17 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sel
  Kultūra > Muzika > Grupės > Lengvosios muzikos grupės > Sel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-02-20
Kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados
Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas, kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados, nebijojo naujovių bei iššūkių. Muzikanto karjeros pradžioje jaunatviškas entuziazmas, vėliau drąsa ir tikėjimas tuo, ką daro, daugiau nei dešimtį metų padėjo pelnyti bei išlaikyti grupės, kuriančios kokybišką muziką, statusą.

"Niekada nesistengiau kažkam įtikti ar tapti lankstus tam, kad įtilpčiau į radijo stočių ar televizijų nustatytus rėmus, - sakė atlikėjas. Nesuprantu šiuolaikinių dainininkų, vardan populiarumo besitaikstančių prie radijo stočių bei televizijų formato", - sakė E. Dragūnas. "Kam tuomet daryti muziką, jei darai tai ne iš širdies?"

SEL albumas "Muzika" - šių metų RC apdovanojimuose pripažintas geriausiu 2006 metų albumu, dainos karaliauja radijo topuose, o pagal išpirktų albumų kiekį galima spręsti, kad SEL kuriama muzika Lietuvai yra reikalinga.

"Nežinau, kodėl kai kurie Lietuvos radijų ir televizijų atstovai yra labai konservatyvūs naujovėms, eksperimentams, neįprastiems projektams. Dažnai būna gaila ir apmaudu, kai tavo darbas atmetamas, nes tiesiog "neatitinka formato". Gal kada nors Lietuvoje išauš diena, kai "neatitikimą ar atitikimą formatui" bus leidžiama įvertinti galutiniam klausytojui ar žiūrovui", - piktinasi atlikėjas. Praėjusią vasarą SEL vaizdo klipas, sukurtas dainai "Laužau standartus", pripažintas netinkamu nacionaliniam eteriui dėl pernelyg šokiruojančio šio vaizdo klipo turinio. Anot E. Dragūno: "Klipo vaizdai neatitiko standartų ir tai mūsų nenustebino, tačiau atsukta nugara tikrai nedaro įtakos mano kūrybai - aš savęs nepardavinėju - muzikos standartus laužiau ir laužysiu."

Vasario 24 d. Eurovizija, LTV

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skorpionas (7)    Vilniaus bendruomenės (4)    Teisė (61)    Klubai (8)    Siamo katės (2)    Buto remontas (3)    Mobilūs ryšiai (193)    Fotografija (17)    Įžymūs žmonės (68)    AMD (3)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Optinis ryšys (12)    Dvyniai (9)    Literatūra (239)    Emo (10)    Spausdintuvai (12)    Bendruomenės (158)    Psichologija (89)    Politika (26)    Restoranai (5)    Skandalai (476)    Lotynų kalba (11)    Kinas (193)    Projektavimas (7)    Skundai (22)    Laikrodžiai (3)    Depresija (29)    Tibetas (10)    Grybų patiekalai (6)    Dvarai (36)    Vaizdo kortos (3)    Smurtas mokyklose (10)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Kandidatai į prezidentus (5)    Metalas (22)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Valdas Adamkus (11)    Filmai (91)    Švietimas (1281)    Šunys (67)    Matematika (2)    Darbdaviai (10)    Šventieji (10)    Darbo partija (4)    Partijos (41)    Šokoladas (10)    Paieškos sistemos (14)    Jausmai (27)    Kvepalai (10)    Alkoholizmas (15)
1. Egidijus Dragūnas švęs dvigubą šventę
2. Grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi
3. Radijo stočių eteryje sukasi Sel šokių daina "Svetimi"
4. Grupė SEL "nušlavė" net tris BRAVO apdovanojimus
5. Grupės SEL lyderiui "Bravo 2006" apdovanojimai gali būti labai sėkmingi
6. Egidijaus Dragūno albumą "Muzika" klausytojai išrinko geriausiu
7. SEL ruošiasi naujam muzikiniam šūviui
8. Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena
9. Grupės SEL istorija - virtualiame nuotraukų archyve
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!