LT   EN   RU  
2021 m. sausio 20 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Sel
  Kultūra > Muzika > Grupės > Lengvosios muzikos grupės > Sel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-02-08
Egidijaus Dragūno albumą "Muzika" klausytojai išrinko geriausiu
Praėjusią savaitę vykusiuose RC muzikiniuose apdovanojimuose dainininko Egidijaus Dragūno albumą "Muzika" klausytojai išrinko geriausiu. Antrą statulėlę SEL gavo už dainą "Parašyk man laišką iš Paryžiaus". Paklaustas kaip jis jaučiači po apdovanojimų Egis atsakė, - "Labai džiaugiuosi, kad šis albumas buvo įvertintas mano gerbėjų, tai geras spyris tęsti savo darbus toliau, tik dabar turiu stengtis, kad sekantis albumas būtų gersnis už "Muziką". Svarbiausia ne statulėlė, o didžiulio kūrybinio darbo įvertinimas. Kiekvienas užsisėdėjimas prie gero produkto tokio kaip albumas "Muzika", užima labai daug laiko, bet darbas būna kokybiškas ir išbaigtas."

Taip pat primename, kad pirmieji penkiasdešimt įsigiję bilietus 20 - 35 Lt ir užsiregistravę adresu neringa@atlikejai.com bus maloniai nudžiuginti. Jūs gausite dovanų kompaktinę plokštelę su paties SEL autografu. Štai tokios kompaktinės plokštelės pasirinktinai.

1. "Neįvertinta karta"
2. "Guma"
3. "Muzika".

Kompaktines plokšteles atsiimsite prieš SEL koncertą, atvykę į naktinį klubą "Egivela".

Norėdami užsiregistruoti atsiuskite mums tokius duomenis:
1. Vardas, pavardė.
2. Įsigyto bilieto numeris (pažymėta raudonai).

Vasario 2 d. "Siemes Arena", "RC muzikiniai apdovanojimai".
Vasario 15 d. Panevėžys, naktinis klubas "Egivela".

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Kompiuterio ergonomika (8)    Dažasvydis (3)    NSO (33)    Vaizdo sistemos (34)    Žiniasklaida (108)    Hipnozė (10)    Optinis ryšys (12)    Interneto komentarai (2)    Viešieji ryšiai (20)    Miestai (14)    Lobiai (12)    Krišnaizmas (3)    Bibilija (10)    Windows (7)    Sportas (180)    P2P tinklai (2)    Saugus internetas (11)    Parapsichologai (7)    Darbo partija (4)    Amfetaminas (2)    Budizmas (73)    Namų vaizdo technika (2)    TELE-2 (7)    Archeologija (42)    Kalbos kultūra (39)    Šunų veislės (52)    Lotynų šokiai (5)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Žemgrobiai (6)    Meilė bloguose (6)    Procesoriai (28)    Samsung (3)    Klubai (8)    Bildukai (3)    E - komercija (87)    Lietuvoje (43)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Žirgų sportas (4)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Vandenis (7)    Akvariumai (58)    Menas būti kartu (2)    Zodiako ženklai (88)    Kovo 8 (3)    Teisė (61)    Poltergeistai (2)    NLP (8)    AMD (3)    Kabala (6)
1. Egidijus Dragūnas švęs dvigubą šventę
2. Grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi
3. Radijo stočių eteryje sukasi Sel šokių daina "Svetimi"
4. Grupė SEL "nušlavė" net tris BRAVO apdovanojimus
5. Grupės SEL lyderiui "Bravo 2006" apdovanojimai gali būti labai sėkmingi
6. Kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados
7. SEL ruošiasi naujam muzikiniam šūviui
8. Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena
9. Grupės SEL istorija - virtualiame nuotraukų archyve
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!