LT   EN   RU  
2021 m. sausio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai.
T. Ruzveltas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Sel
  Kultūra > Muzika > Grupės > Lengvosios muzikos grupės > Sel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-09-20
Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena
Egidijus Dragūnas šiuo metu gyvena pakylėjimo būsena. Tokią jo savijautą įtakoja ypatingai sklandžiai praeinantys koncertai. Paskutinis koncertas vykęs „Helios" naktiniame klube buvo išties įspūdingas, tiek geru garsu tiek žmonių gausa. „Jaučiuosi labai gerai kai žmonės renkasi į mano koncertus. Klubas buvo sausakimšas, visi rankomis mojavo, skandavo pakartoti. Po tokių koncertų užplūsta neapsakomi jausmai ir noras koncertuoti" - komentuoja Selas.

Tokios pat nuomonės yra ir koncertų organizatoriai. Štai keletas atsiliepimų apie koncertus.

Marijampolė

Žydrūnas Kičas
Naktinio klubo "Lūna" vadybininkas

Klube Lūna vykusį grupės Sel albumo "Muzika" pristatomąjį koncertą, marijampoliečiai prisimena dar ir šiandieną. Tai buvo puikus reginys, įspūdingas koncertas, sausakimšas klubas, ir ne vienas bisas.
Labai visi džiaugiamės, jog Sel vėl sugrįžo ir sugrįžo Stiprūs.

Šiauliai

Andrius Senkus
Pramogų centras „Neopolis"

Egidijus kartu su kitais muzikantais labai subtiliai parodė, kokia iš tikrųjų turi būti muzika bei kaip ją reikia pateikti publikai. Tuo galėjo įsitikinti kiekvienas, stebėjęs šį koncertą. Nuoširdumas ir atsidavimas, tą vakarą sklidęs nuo scenos, žmones varė tiesiog iš proto.

Klaipėda

Dainius Okunevas
Naktinio klubo „Honolulu" vadovas

Šią grupę visada malonu matyti savo klubuose, kadangi tai būna visuomet profesionaliai atlikti koncertiniai pasirodymai. Puikus skambesys, geros dainos ir nepakartojama nuotaika, kurią sukuria tarp atlikėjo ir kliento užsimezgęs kontaktas, šį kontaktą perduoda muzika. Tai būtent tai, ko reikia mano klubams, kad klientai liktų laimingi.

Vilnius

Kastytis Sliuzas
Naktinio klubo „Helios" programų direktorius

Pilnas klubas iškeltų į viršų rankų, gerbėjų džiaugsmingi šauksmai, palydintys kiekvieną Sel dainą, keletas prašymų pakartoti, Mes to nesitikėjom,- SEL populiarūs iki šiol.

Apie SEL koncertą Vilniaus „Helios":
Dailius Dargis („Ekstros" žurnalistas, renginių prodiuseris):
Nuo pat pirmųjų naujausio hito „Tik" akordų iki kone himnais tapusių šedevrų „Saulės miestas" bei „Leisk" į „Helios" susirinkusi margaspalvė publika turėjo priežasčių eiti iš proto. Energijos „Selui" galėjo pavydėti ir šių dienų šokių muzikos asai, ir ugningais koncertais garsėjantys rokeriai...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Bildukai (3)    Sel (10)    Homeopatija (5)    Mokėjimo kortelės (7)    Darbo partija (4)    Žmogaus klonavimas (2)    Architektūra (11)    Burtai (8)    SSL sertifikatai (6)    Mokykla be narkotikų (20)    Duomenų apsauga (3)    Mama ir vaikas (48)    Aerobika (3)    Akvariumai (58)    Lotynų kalba (11)    Kabala (6)    Dektinė (2)    Skamp (16)    Tibetas (10)    Dalia Grybauskaitė (16)    Tadas Blinda (10)    Fizika (11)    Kriptografija (3)    Viskis (8)    Mergelė (7)    Geografija (22)    Emo (10)    Runkeliai (18)    Žmogaus teisės (18)    Hobi (106)    Kovos menai (72)    Žemgrobiai (6)    Konditerija (10)    Mityba (43)    Proza (157)    Grybų patiekalai (6)    Kūdikio maitinimas (3)    Televizoriai (2)    Hipiai (9)    Gotai (17)    Katės (33)    Škotų aviganis (3)    Alus (22)    TELE-2 (7)    Roko muzikos grupės (10)    Nekilnojamasis turtas (22)    Dieta (33)    Sekimas ir privatumas (12)    Pavydas (5)    Domenai (11)
1. Egidijus Dragūnas švęs dvigubą šventę
2. Grupės SEL koncertai būna išties sėkmingi
3. Radijo stočių eteryje sukasi Sel šokių daina "Svetimi"
4. Grupė SEL "nušlavė" net tris BRAVO apdovanojimus
5. Grupės SEL lyderiui "Bravo 2006" apdovanojimai gali būti labai sėkmingi
6. Kurdamas muziką niekuomet nesivaikė mados
7. Egidijaus Dragūno albumą "Muzika" klausytojai išrinko geriausiu
8. SEL ruošiasi naujam muzikiniam šūviui
9. Grupės SEL istorija - virtualiame nuotraukų archyve
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!