LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Skirmantas Valiulis
  Žmonės > Skirmantas Valiulis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-16
Profesionalas. Antrasis kraujas
Antanas Žygavičius yra kūrybingas jaunasis filmų kūrėjas: ir temomis - agresija jaunimo gyvenime, žmogaus metamorfozės, ir kino rūšių ir žanrų įvairove - nuo vaidybinio iki animacinio kino. Jis atitinka naujojo kino, plačiau žiūrint - kino saviraiškos, netgi kitaip žiūrinčių, vertinančių ir organizuojančių kino sąjūdį kino entuziastų siekius ir viltis. Man kol kas geriau patinka A.Žygavičiaus animaciniai eksperimentai; jie lakoniškesni, išbaigtesni, aiškios minties. Vaidybinis "Profesionalas. Antrasis kraujas" mėgina smurtą traktuoti žaismingai, su citatomis iš "Rembo" ir kitų filmų. Kartais tas pavyksta visai šauniai, tarpais žaidimas pernelyg užsitęsia. Tačiau jauni žmonės vaidina iš širdies ir stengiasi, kad mums nebūtų nuobodu.

Skirmantas Valiulis
kino kritikas

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    IT parodos (10)    Pagonybė (3)    Duomenų apsauga (3)    Vorai (2)    Kazimiera Prunskienė (13)    Dailė (34)    Velykos (10)    Burtai (8)    Lietuvoje (43)    Apatinis trikotažas (17)    Gyvūnai (174)    Egzorcizmas (11)    Klaviatūros (11)    Kriptografija (3)    Geografija (22)    Tiškevičiai (18)    Sony Ericcson (40)    Teisė (61)    Katės (33)    Stomatologija (6)    Bitė (5)    Feng šui (7)    Opijatai (13)    Metalinės muzikos grupės (8)    Televizija (17)    Sportiniai šokiai (2)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Partizanai (12)    Menas būti kartu (2)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Ekonomika (5)    Susitaikymas (9)    Kūdikio maitinimas (3)    Šachmatai (11)    Akvariumai (58)    Maxima (10)    Jautis (7)    Parašiutizmas (15)    Seimo rinkimai (4)    SSL sertifikatai (6)    Stalo žaidimai (7)    Kalbos kultūra (39)    Geležinkeliai (4)    Informaciniai karai (11)    Darbo partija (4)    Hobi (106)    Narkotikai (97)    Augalai (8)    Radvilos (32)    Hakeriai (273)
1. Manipuliavimas fotografija kaip propagandos priemone Lietuvos fotografijos almanachuose
2. Skirmantas Valiulis (Biografija)
3. Nei šis, nei tas
4. Artėjant jubiliejui. Kino režisierius ir kino prezidentas
5. Skirmantas Valiulis: „Laikraščiai išliks, keisis forma“
6. Skirmantas Valiulis: „Juk ir seniems yra ką prisiminti“ arba „Du ratai pagiry stovi. Kas?“ (1)
7. Skirmantas Valiulis: ,,Visi mes vairininkai iš prigimties”
8. Skirmantas Valiulis. Ten būti čia: Fotoparoda, skirta Robertui Capai atminti
9. Miestai tapo kino aikštelėmis
10. "Nostalgija siaurukui" ir "Statiniai prie siauruko"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!