LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 18 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Kaip meilė gyvenimui iš esmės yra tik mirties baimė, taip žmonių siekimas bendrauti iš tikrųjų nėra tiesioginė reikmė: jos pagrindą sudaro ne meilė draugijai, o vienatvės baimė."
A. Šopenhaueris
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Skirmantas Valiulis
  Žmonės > Skirmantas Valiulis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-16
Profesionalas. Antrasis kraujas
Antanas Žygavičius yra kūrybingas jaunasis filmų kūrėjas: ir temomis - agresija jaunimo gyvenime, žmogaus metamorfozės, ir kino rūšių ir žanrų įvairove - nuo vaidybinio iki animacinio kino. Jis atitinka naujojo kino, plačiau žiūrint - kino saviraiškos, netgi kitaip žiūrinčių, vertinančių ir organizuojančių kino sąjūdį kino entuziastų siekius ir viltis. Man kol kas geriau patinka A.Žygavičiaus animaciniai eksperimentai; jie lakoniškesni, išbaigtesni, aiškios minties. Vaidybinis "Profesionalas. Antrasis kraujas" mėgina smurtą traktuoti žaismingai, su citatomis iš "Rembo" ir kitų filmų. Kartais tas pavyksta visai šauniai, tarpais žaidimas pernelyg užsitęsia. Tačiau jauni žmonės vaidina iš širdies ir stengiasi, kad mums nebūtų nuobodu.

Skirmantas Valiulis
kino kritikas

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Tibetas (10)    Prevencija (14)    Žindymas (14)    Vandenis (7)    Masonai (7)    Bendravimas (743)    Projektavimas (7)    Emigrantai (22)    Žmonės (241)    Ekologinis ūkis (2)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    KGB (35)    Geografija (22)    Kūdikio maitinimas (3)    Brendis (6)    Kanapės (15)    LICS (17)    Fantastika (21)    Romas Kalanta (4)    Krašto apsauga (27)    Rytietiški šokiai (16)    Krikščionybė (135)    Siemens (6)    Vadovavimas (185)    Nešiojami kompiuteriai (12)    MTV (5)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Zigmas Vaišvila (10)    AMD (3)    Vitaminai (2)    Teisė (61)    Teisėtvarka (24)    Optinis ryšys (12)    Įdomybės (87)    Šokoladas (10)    Miestai (14)    Programavimas (20)    Jausmai (27)    Specialiosios tarnybos (36)    Psichologija (89)    Poltergeistai (2)    Auklėjimas (7)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Breakdance (4)    TELE-2 (7)    Advokatai (10)    Žuvininkystė (2)    Aerobika (3)    Kokainas (6)    Mokslininkai (2)
1. Manipuliavimas fotografija kaip propagandos priemone Lietuvos fotografijos almanachuose
2. Skirmantas Valiulis (Biografija)
3. Nei šis, nei tas
4. Artėjant jubiliejui. Kino režisierius ir kino prezidentas
5. Skirmantas Valiulis: „Laikraščiai išliks, keisis forma“
6. Skirmantas Valiulis: „Juk ir seniems yra ką prisiminti“ arba „Du ratai pagiry stovi. Kas?“ (1)
7. Skirmantas Valiulis: ,,Visi mes vairininkai iš prigimties”
8. Skirmantas Valiulis. Ten būti čia: Fotoparoda, skirta Robertui Capai atminti
9. Miestai tapo kino aikštelėmis
10. "Nostalgija siaurukui" ir "Statiniai prie siauruko"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!