LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Skirmantas Valiulis
  Žmonės > Skirmantas Valiulis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-10-06
„Dovana“
„Dovana“ (rež. Arūnas Rutkus)
Skirmantas Valiulis, kadaise mano dėstytojas ir kino kritikos guru, pagaliau pats vaidina. Ir dar kaip! Režisierius kiek užsižaidžia haliucinacijų scenomis, bet kur neužsižaisi, jei jo akis yra iš Maskvos grįžęs operatorius Dima. Skirmantas yra pagyvenęs vyras, susitaupantis gimtadieniui ant palaidos mergos. Viagrinio tipo amfetaminas jam sugrąžina jėgas. Taip pat nuogybių miražus. Žaidimas su savimi neprailgsta ne tik jam, bet ir žiūrovui. 7/10

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Skirmantas Valiulis filme „Dovana“ (rež. Arūnas Rutkus)

Atsitiktinės gairės:    Interjero dizainas (13)    Politika (26)    Amerikos lietuviai (7)    Chemija (5)    Spiritizmas (4)    AMD (3)    Menas būti kartu (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Skandalai (476)    Žmonės (241)    Poltergeistai (2)    Rinkimai (23)    Domenai (11)    Lietuvių valgiai (28)    Antanas Terleckas (2)    Mistika (446)    Regbis (4)    Korupcija (22)    Prezidento rinkimai (6)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Meilė (138)    Depresija (29)    Opel (4)    Kazino (10)    Hipnozė (10)    Rasos (2)    Liūtas (7)    Miniatiūros (7)    TV3 (4)    Subkultūros (99)    Geležinkeliai (4)    Skirmantas Valiulis (32)    Runkeliai (18)    Gintaras Beresnevičius (26)    Aikido (14)    Mistika (9)    Panayiotis Zavosas (2)    Transportas (125)    Saugus internetas (11)    Ekologiškas maistas (2)    Žvaigždės (19)    Rokeriai (3)    Advokatai (10)    Katarai (2)    Kaimo turizmas (5)    Sekimas ir privatumas (12)    Pirmoji meilė (3)    Vampyrai (9)    Makaronai (2)    Automobiliai (41)
1. Manipuliavimas fotografija kaip propagandos priemone Lietuvos fotografijos almanachuose
2. Skirmantas Valiulis (Biografija)
3. Nei šis, nei tas
4. Profesionalas. Antrasis kraujas
5. Artėjant jubiliejui. Kino režisierius ir kino prezidentas
6. Skirmantas Valiulis: „Laikraščiai išliks, keisis forma“
7. Skirmantas Valiulis: „Juk ir seniems yra ką prisiminti“ arba „Du ratai pagiry stovi. Kas?“ (1)
8. Skirmantas Valiulis: ,,Visi mes vairininkai iš prigimties”
9. Skirmantas Valiulis. Ten būti čia: Fotoparoda, skirta Robertui Capai atminti
10. Miestai tapo kino aikštelėmis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!