LT   EN   RU  
2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vladimiras Nabokovas
  Žmonės > Vladimiras Nabokovas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-07-27
Paskutinysis V. Nabokovo romanas "Tikroji Laura" greitai pasirodys Rusijoje

Paskutinis neužbaigtas Vladimiro Nabokovo romanas "Tikroji Laura" bus išleistas Rusijoje po to, kai lapkritį pasirodys Jungtinių Valstijų ir Didžiosios Britanijos knygynų lentynose.

Anglų kalba parašytas romanas daugiau nei tris dešimtmečius gulėjo Šveicarijos banke, intriguodamas literatus ir eilinius skaitytojus, kadangi Rusijoje gimusio rašytojo artimieji nepakluso jo valiai sudeginti romaną.

Leidykla "Azbuka", kuri turi licenziją šį romaną išleisti rusų kalba, teigė, kad tiksli romano pasirodymo data Rusijoje bus paskelbta vėliau.

Žymiojo romano "Lolita" autorius V. Nabokovas prieš mirtį Šveicarijoje 1977 metais privertė savo žmoną pažadėti, kad jis sudegins romano rankraštį. Tačiau ji negalėjo prisiversti to padaryti ir po savo mirties šią dilemą paliko spręsti jų sūnui Dmitrijui.

Autoriaus sūnus nusprendė išleisti romaną, kadangi jo tėvas taip pat norėjo sudeginti savo geriausiai žinomą kūrinį "Lolita".

Romano pasakotojas - vyras, kuris būdamas jaunas beviltiškai įsimyli merginą, tačiau dabar yra nelaimingai vedęs, o jo žmona yra pasileidėlė.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Miestų bendruomenės (7)    Skolininkai (12)    Sportas (180)    Žemės ūkis (33)    Šokiai (56)    Televizija (17)    Ekologiškas maistas (2)    Viktor Uspaskich (61)    Budizmas (73)    Vynas (16)    Mergelė (7)    Sektos (12)    Samsung (3)    Spiritizmas (4)    Turizmo agentūros (10)    Meninė gimnastika (14)    Šventasis Antanas (2)    Telekomunikacijos (188)    Masonai (7)    Barai (7)    Grožio salonai (6)    Metalas (22)    Narkotikai (97)    Mityba (43)    Lietuvių fantastika (11)    Vestuvės (16)    Pyktis (6)    Bankrotas (2)    Knygos (23)    Renginiai (31)    Sekimas ir privatumas (12)    Makaronai (2)    Susitaikymas (9)    Prevencija (14)    Melagių diena (3)    Biologija (222)    Šunų veislės (52)    Sportiniai šokiai (2)    Brendis (6)    Prokuratūra (4)    Poltergeistai (2)    Žindymas (14)    Rokeriai (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Joga (56)    Kanapės (15)    Kovo 8 (3)    Bitė (5)    Filosofija (326)
1. Istorija, kurios pasaulis neturėjo išgirsti
2. JAV ir Didžiosios Britanijos knygynuose pasirodė V. Nabokovo romanas "Lauros originalas"
3. Paskutinio V.Nabokovo romano ištraukas pirmasis išspausdins žurnalas "Playboy"
4. Atodangos: nuo „Lauros originalo“ iki „Literatūrinių pranašysčių“
5. V. Nabokovo romanas „Tikrasis Sebastiano Naito gyvenimas“
6. Atsidavimas. Vladimiras Nabokovas ir Vera
7. Antroji "Lolita" ne geresnė
8. Pavelas Lavrinecas "Vladimiras Nabokovas"
9. V.Nabokovas "Lolitą" nusirašė?
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!