LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vaizdo technologijos
  Technologijos > Vaizdo technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-09-13 Spausdinti Spausdinti
Perspektyvūs irenginiai

Yra jau sukurti prietaisai kurie susideda iš heminių aerozolių, kurie yra maišomi tarp savęs skleisdami kvapus. Tehnologijos greitai vystosi. Pati virtuali realybė naudojama daugelyje gyvenimo sričių.

Robotai kuriuos valdo žmogus iš virtualios realybės atlieka pavojingus ir kitus įvairius darbus. Žaidimams kurti plačiai naudojama tehnologija Motion Capture, leidžianti "nuimti" žmogaus judesius ir juos priskirti trimačiam modeliui. Pavyzdžiui šis metodas naudojamas žaidime Dungeon Keeper 2, čia jūs galite matyti slenkantį vagį, šokančius skeletus.

Ta pati technologija naudojama suteikti givybę pieštiems personažams holivudo filmuose. Na ir virtuali realybė plačiai naudojama pramogai, nes ji suteikia galimybę pasijusti kito rolėje, kitoje aplinkoje. Kas nenorėtų paplaukioti žuvele tarp koralų rifų? Ar paskraidyti paukščiu danguje?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Viktor Uspaskich (61)    Šventasis Kazimieras (2)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Skamp (16)    Šunų veislės (52)    Spiritizmas (4)    NSO (33)    Darbo partija (4)    Mobilūs ryšiai (193)    Procesoriai (28)    Striptizas (8)    Sekimas ir privatumas (12)    Chemija (5)    Linux/Unix (34)    Metalas (22)    Žmogaus teisės (18)    Policija (2)    Naršyklės (7)    Pasakos (60)    Emo (10)    Pyktis (6)    Toyota (2)    NLP (8)    Antanas Terleckas (2)    Laivyba (17)    Mokesčiai (8)    Kalėdos (12)    Aukštasis mokslas (13)    Savivaldybių rinkimai (9)    Kovos menai (72)    Žemgrobiai (6)    Lobiai (12)    Ožiaragis (7)    Laikrodžiai (3)    Go-go (10)    Proza (157)    LNK (2)    Arbata (10)    Dažasvydis (3)    E - komercija (87)    Kinų horoskopas (14)    Poetai (11)    Amerikos lietuviai (7)    Viešnia iš ateities (2)    Lobių ieškotojai (3)    Rašytojai (11)    Krišnaizmas (3)    Žuvininkystė (2)    Kompiuteriai (148)    Tatuiruotės (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!