LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Viktor Uspaskich
  Politika > Politikai > U > Viktor Uspaskich
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-06-27
V.Uspaskichas svajoja apie atkirtį
Ir ūkio ministro posto, ir Seimo nario mandato netekęs prieštaringai vertinamas Darbo partijos vedlys Viktoras Uspaskichas savaitgalį pramogavo pajūryje, rašoma "Lietuvos ryte".

Sekmadienį po pietų pagaliau išlipęs į krantą V.Uspaskichas sutiko pasidalyti įspūdžiais apie pastarųjų savaičių politinius įvykius ir atskleidė savo ateities planus. Pasiryžęs sugrįžti į valdžią V.Uspaskichas kaupia jėgas.

"Į Seimo narių kėdes pasodinus visiškus verslo neišmanėlius, bus kuriami tokie įstatymai, kuriuos teks keisti po tūkstantį kartų. Neišmanėlių priimami įstatymai neduoda naudos nei visuomenei, nei verslui. Tačiau pas mus mėgstami neišmanėliai. Todėl, kad nekibtų visokie salamakinai ar kubiliai, aš į Seimą ar Vyriausybę sugrįšiu tik pardavęs savo verslą",- sakė "Lietuvos rytui" V.Uspaskichas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Firmos (12)    Spausdintuvai (12)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Stilius (86)    Žemgrobiai (6)    Lietuvoje (5)    Ekonomika (5)    Brendis (6)    Avinas (7)    Gender Loops (6)    Velykos (10)    Kaukazo aviganis (2)    Neištikimybė (2)    Technologijos (1819)    Mokesčiai (8)    Šatrija (4)    Egiptas (24)    Islamas (31)    Katalikybė (49)    Amfetaminas (2)    Vaistai (15)    Valstiečių sąjunga (2)    Saugus internetas (11)    Šokiai (56)    Kompiuteriai (148)    Fotografija (17)    Žirgų sportas (4)    Proza (157)    Jautis (7)    Gotai (17)    Hip hop dance (4)    Nekilnojamasis turtas (22)    Akvariumai (58)    Buto remontas (3)    Laivyba (17)    Meino meškėnas (2)    Vaiduokliai (23)    Masonai (7)    Garso ir vaizdo technika (2)    Vadovavimas (185)    Skolininkai (12)    Šventasis Kazimieras (2)    Skirmantas Valiulis (32)    Vox Populi (14)    Drabužiai (41)    Stomatologija (6)    Ožiaragis (7)    Antanas Terleckas (2)    Metalinės muzikos grupės (8)    Arūnas Valinskas (4)
1. Rusijos prokurorai padės tirti Uspaskicho bylą
2. V.Uspaskichui - nauji nemalonumai dėl dokumentų
3. V. Uspaskichas bijojo ekspertizės
4. V.Uspaskichas: Seimo komisijos turi tęsti darbą
5. V.Uspaskichas - nebe ministras
6. V.Uspaskichas neketina sudėti ginklų
7. Atsistatydinus V.Uspaskichui rinkimai Kėdainiuose numatomi tik lapkritį
8. V.Adamkus ragino V.Uspaskichą atsistatydinti
9. V.Uspaskichas supainiojo interesus
10. Okupacijos padarytos žalos atlyginimo klausimą turi apsvarstyti Rusijos ir Lietuvos darbo grupė
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!