LT   EN   RU  
2020 m. sausio 25 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Viktor Uspaskich
  Politika > Politikai > U > Viktor Uspaskich
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-06-18
V.Uspaskichas neketina sudėti ginklų
Ateinančią savaitę valdančioji koalicija ir ypač jos šerdį sudaranti Darbo partija (DP) turėtų konkretizuoti pozicijas dėl tolesnio darbo Seime ir Vyriausybėje. Partneriai vieningai tikina, kad DP lyderiui Viktorui Uspaskichui nusprendus trauktis iš ūkio ministro posto ir atsisakyti parlamentaro mandato, jie sugebės nuraminti kilusias aistras ir užlopyti Vyriausybėje atsivėrusią skylę.

Tačiau postų netenkančio V.Uspaskicho aplinka užsimena, kad nemalonumų gali sulaukti ir kiti aukšti politikai. Seime nerimaujama, kad Uspaskichas ims kerštauti prezidentui Valdui Adamkui už jo principingą poziciją susikompromitavusio DP lyderio atžvilgiu.

LŽ šaltinių teigimu, V.Uspaskichas vienam iš aukštų šalies politikų užsiminė turįs galimybių siekti apkaltos pirmiesiems šalies asmenims, tarp jų - valstybės vadovui.

Kaip galimas tokio žingsnio pagrindas nurodomas Lietuvos pilietybės suteikimas neįvardytam asmeniui ar asmenims V.Uspaskicho prašymu.

Plačiau apie tai skaitykite "Lietuvos žiniose"

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Labradoras (2)    Paieškos sistemos (14)    Lietuva (2)    Susitaikymas (9)    Kovo 8 (3)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Interneto dizainas (5)    Medžioklė (63)    Transportas (125)    Dvyniai (9)    Skolininkai (12)    Kvepalai (10)    Augalai (8)    Politologija (64)    Užsienyje (2)    Drabužiai (41)    Liemenėlės (3)    Erotiniai šokiai (23)    Rokeriai (3)    Mergelė (7)    6 branduolių (3)    Narkotikai (97)    Krišnaizmas (3)    Fantastika (21)    Žala sveikatai (16)    Avinas (7)    Kinų horoskopas (14)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Viskis (8)    Arūnas Valinskas (4)    Parapsichologija (22)    Civilinė sauga (7)    Pasakos (60)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Mokslininkai (2)    Vytautas Bogušis (12)    Lietuvių valgiai (28)    Vorai (2)    Viešnia iš ateities (2)    Ištikimybė (4)    Rinkimai (23)    Reinkarnacija (6)    Konditerija (10)    Technologijos (1819)    Simbolika (2)    Kietieji diskai (17)    Auklės (3)    Arkliai (12)    Žmogaus klonavimas (2)    Hobi (106)
1. Rusijos prokurorai padės tirti Uspaskicho bylą
2. V.Uspaskichui - nauji nemalonumai dėl dokumentų
3. V. Uspaskichas bijojo ekspertizės
4. V.Uspaskichas svajoja apie atkirtį
5. V.Uspaskichas: Seimo komisijos turi tęsti darbą
6. V.Uspaskichas - nebe ministras
7. Atsistatydinus V.Uspaskichui rinkimai Kėdainiuose numatomi tik lapkritį
8. V.Adamkus ragino V.Uspaskichą atsistatydinti
9. V.Uspaskichas supainiojo interesus
10. Okupacijos padarytos žalos atlyginimo klausimą turi apsvarstyti Rusijos ir Lietuvos darbo grupė
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!