LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Žmogaus prigimtis liepia alkaniems kovoti dėl maisto, išsekusiems stengtis pailsėti, darbo išvargintiems ieškoti atokvėpio, o pažemintiems rūpintis pagarba.
Kung Sun Jangas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Vytautas Bogušis
  Politika > Politikai > B > Vytautas Bogušis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-24
Liberalcentristai: politinės realybės ignoravimas – penas naujiems pranašams ir "gelbėtojams"
"Atkaklus siekis, nepaisant nieko, priversti kartu dirbti dešiniuosius ir kairiuosius nėra nekalta "politinė" utopija, o sąmoningas realybės ignoravimas, skatinantis neprognozuojamą atoveiksmį", - mano Seimo Liberalų ir centro sąjungos frakcijos narys Vytautas Bogušis.

Liberalcentristui kelia susirūpinimą, kuomet nesant kritinės padėties bei pavojaus šalies ekonominiam, politiniam saugumui, dvi dabartinio Seimo partijos yra prievartaujamos dirbti kartu, atsainiai pamirštant apie dar du trečdalius tautos atstovų.

"Politiniai technologai, vardan savų utopinių politinių vizijų, verčia vos trečdalį dabartinio Seimo sudarančias, skirtingų pažiūrų partijas tapti – vienintelėmis turinčiomis teisę siūlyti išeitį iš dabartinės politinės krizės, visus kitus paliekant statistais. Toks politinės tikrovės ignoravimas yra ne tik neišmintingas, bet ir pavojingas, nes paneigia tikrovę bei rengia dirvą naujiems pranašams ir "gelbėtojams", - įsitikinęs V.Bogušis.

Liberalcentristas ragina valstybės vadovą atsižvelgti, kad ir nelabai priimtiną politinę realybę bei neblukinti margo Lietuvos partijų žemėlapio, sąmoningai ar nesąmoningai siekiant, kad jame liktų vos dvi spalvos.

V.Bogušio įsitikinimu prie derybų stalo privalo atsidurti visų tautos pasitikėjimo mandatą gavusių partijų atstovai, kitaip išėjimas iš dabartinės politinės krizės nedovanotinai užsitęs ir gali atnešti neprognozuojamų pasekmių.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Seimo rinkimai 2004 (3)    Žuvininkystė (2)    Šv. Valentino diena (11)    Kompiuterio ergonomika (8)    Mokėjimo kortelės (7)    Tinklapiai (13)    Darbo partija (4)    Bankinės technologijos (11)    Erotiniai šokiai (23)    Programos (61)    Šunys (67)    Katės (33)    Skirmantas Valiulis (32)    Šventės (117)    Alkoholizmas (15)    Parapsichologai (7)    Firmos (12)    Naršyklės (7)    Geografija (22)    Zigmas Vaišvila (10)    Lietuvoje (5)    Kovo 8 (3)    Filmai (91)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Išpažintis (16)    Radvilos (32)    Mama ir vaikas (48)    Kačių veislės (25)    Makaronai (2)    Breakdance (4)    Rytietiški šokiai (16)    Sveikata (313)    Priklausomybė (3)    Pirmoji meilė (3)    Filologija (2)    Spausdintuvai (12)    Bendravimas (743)    Namų vaizdo technika (2)    Renginiai (31)    Buto remontas (3)    Vaiduokliai (23)    Aerobika (3)    Žindymas (14)    Novelės (102)    Kūdikio maitinimas (3)    Viešieji ryšiai (20)    Šatrija (4)    Emo (10)    Netolerancija (6)    6 branduolių (3)
1. Revoliucionieriui profesionalui revoliucijų gana
2. LTV įžeidė disidentą
3. V.Bogušis: fariziejiškoji politika... deja ir po 20 metų
4. Disidento, Seimo nario Vytauto Bogušio kalba, pasakyta iškilmingame susirinkime: „...mes pabudinom Atgimimo Aušrą“
5. Istorinį mitingą drabstė purvais
6. Kam užkliuvo Vytautas Bogušis?
7. V.Bogušis: Kodėl pilietiškumas prilyginamas nusikaltimui?
8. V.Bogušis: Seimas turi būti suinteresuotas kuo spartesniu parlamentiniu tyrimu dėl VSD
9. Galių augimas gąsdina parlamentarus
10. V.Bogušis: Vaistų kontrolės tarnyba neturi tapti viršesne už prokuratūrą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!