LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vytautas Bogušis
  Politika > Politikai > B > Vytautas Bogušis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-24
Liberalcentristai: politinės realybės ignoravimas – penas naujiems pranašams ir "gelbėtojams"
"Atkaklus siekis, nepaisant nieko, priversti kartu dirbti dešiniuosius ir kairiuosius nėra nekalta "politinė" utopija, o sąmoningas realybės ignoravimas, skatinantis neprognozuojamą atoveiksmį", - mano Seimo Liberalų ir centro sąjungos frakcijos narys Vytautas Bogušis.

Liberalcentristui kelia susirūpinimą, kuomet nesant kritinės padėties bei pavojaus šalies ekonominiam, politiniam saugumui, dvi dabartinio Seimo partijos yra prievartaujamos dirbti kartu, atsainiai pamirštant apie dar du trečdalius tautos atstovų.

"Politiniai technologai, vardan savų utopinių politinių vizijų, verčia vos trečdalį dabartinio Seimo sudarančias, skirtingų pažiūrų partijas tapti – vienintelėmis turinčiomis teisę siūlyti išeitį iš dabartinės politinės krizės, visus kitus paliekant statistais. Toks politinės tikrovės ignoravimas yra ne tik neišmintingas, bet ir pavojingas, nes paneigia tikrovę bei rengia dirvą naujiems pranašams ir "gelbėtojams", - įsitikinęs V.Bogušis.

Liberalcentristas ragina valstybės vadovą atsižvelgti, kad ir nelabai priimtiną politinę realybę bei neblukinti margo Lietuvos partijų žemėlapio, sąmoningai ar nesąmoningai siekiant, kad jame liktų vos dvi spalvos.

V.Bogušio įsitikinimu prie derybų stalo privalo atsidurti visų tautos pasitikėjimo mandatą gavusių partijų atstovai, kitaip išėjimas iš dabartinės politinės krizės nedovanotinai užsitęs ir gali atnešti neprognozuojamų pasekmių.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Politikai (183)    Teisė (61)    Informaciniai karai (11)    Metalas (22)    Lietuva (2)    Fizika (11)    Laivyba (17)    Intel (6)    Ištikimybė (4)    Klubai (5)    Dvyniai (9)    LNK (2)    Emigrantai (22)    Kūdikio maitinimas (3)    Politika (26)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Katalikybė (49)    Tadas Blinda (10)    Rasos (2)    Kompiuterių virusai (52)    Istorija (154)    Krikščionys demokratai (3)    MTV (5)    Lietuvių valgiai (28)    Rytietiški šokiai (16)    Grybai (3)    Atsiprašymas (3)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Dalia Grybauskaitė (16)    Žuvininkystė (2)    Chemija (5)    Lietuvoje (43)    Dvarai (36)    Sportiniai šokiai (2)    Spauda (3)    Namų vaizdo technika (2)    Tėvynės sąjunga (4)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Parapsichologija (22)    Filosofija (326)    Žemgrobiai (6)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Visuotinė istorija (44)    Islamas (31)    Kabala (6)    Draudimas (7)    Džiazo muzikos grupės (11)    Prezidento rinkimai (6)    Žala sveikatai (16)    Subkultūros (99)
1. Revoliucionieriui profesionalui revoliucijų gana
2. LTV įžeidė disidentą
3. V.Bogušis: fariziejiškoji politika... deja ir po 20 metų
4. Disidento, Seimo nario Vytauto Bogušio kalba, pasakyta iškilmingame susirinkime: „...mes pabudinom Atgimimo Aušrą“
5. Istorinį mitingą drabstė purvais
6. Kam užkliuvo Vytautas Bogušis?
7. V.Bogušis: Kodėl pilietiškumas prilyginamas nusikaltimui?
8. V.Bogušis: Seimas turi būti suinteresuotas kuo spartesniu parlamentiniu tyrimu dėl VSD
9. Galių augimas gąsdina parlamentarus
10. V.Bogušis: Vaistų kontrolės tarnyba neturi tapti viršesne už prokuratūrą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!