LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vytautas Bogušis
  Politika > Politikai > B > Vytautas Bogušis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-09-19
V.Bogušis: Seimas turi būti suinteresuotas kuo spartesniu parlamentiniu tyrimu dėl VSD
Seimas ir Valstybės saugumo departamento (VSD) turi kuo greičiau duoti aiškius ir nedviprasmiškus atsakymus į visuomenės keliamus klausimus dėl padėties šalies saugumą užtikrinančioje institucijoje, sureguliavimo, teigia Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) narys liberalcentristas Vytautas Bogušis.

“Seimas NSGK turėtų suteikti visus reikalingus įgaliojimus, kurie komitetui leistų operatyviai, objektyviai ir be emocijų išsiaiškinti problemų VSD priežastis bei pasiūlyti galimus sprendimo būdus. To reikalauja ne tik visuomenė, bet ir atsakomybė už vieną iš svarbiausių šalies saugumą užtikrinančių institucijų”, - mano V.Bogušis.

Liberalcentristo įsitikinimu, tiriant VSD veiklą būtinas maksimalus apolitiškumas, dalykiškumas ir nacionalinių šalies interesų viršenybė prieš bet kokius kitus problemos tyrimo aspektus.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kalbos kultūra (39)    Subkultūros (99)    Opel (4)    Priklausomybė (3)    Šamanai (7)    Kompiuterio ergonomika (8)    Atleidimo svarba (2)    Teisėtvarka (24)    Ekonomika (259)    Arkliai (12)    Fajetai (2)    Stomatologija (6)    Sąmokslo teorijos (19)    Dieta (33)    Kazimiera Prunskienė (13)    Viskis (8)    Psichologija (89)    Įvaikinimas (3)    Žmogaus teisės (18)    Grupės (81)    Ištikimybė (4)    Joninės (6)    Matematika (2)    Foje (3)    Saugus internetas (11)    Kazino (10)    Velniai (9)    Džiazo muzikos grupės (11)    Korupcija (22)    Windows (7)    Skandalai (476)    Vadyba (89)    Gender Loops (6)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Mokyklos (22)    Telekomunikacijos (188)    Savižudybė (12)    Bibilija (10)    Garso ir vaizdo technika (2)    Šventasis Pranciškus (3)    Vestuvės (16)    Kabala (6)    Politika (26)    Kovo 8 (3)    Valstiečių sąjunga (2)    Ožiaragis (7)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Slaptos bendrijos (24)    Motociklai (12)    Alkoholiniai gėrimai (74)
1. Revoliucionieriui profesionalui revoliucijų gana
2. LTV įžeidė disidentą
3. V.Bogušis: fariziejiškoji politika... deja ir po 20 metų
4. Disidento, Seimo nario Vytauto Bogušio kalba, pasakyta iškilmingame susirinkime: „...mes pabudinom Atgimimo Aušrą“
5. Istorinį mitingą drabstė purvais
6. Kam užkliuvo Vytautas Bogušis?
7. V.Bogušis: Kodėl pilietiškumas prilyginamas nusikaltimui?
8. Liberalcentristai: politinės realybės ignoravimas – penas naujiems pranašams ir "gelbėtojams"
9. Galių augimas gąsdina parlamentarus
10. V.Bogušis: Vaistų kontrolės tarnyba neturi tapti viršesne už prokuratūrą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!