LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 12 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vytautas Bogušis
  Politika > Politikai > B > Vytautas Bogušis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-08-26
LTV įžeidė disidentą
Lietuvos televizijos informacinėje laidoje „Panorama" buvo pranešta, jog buvęs disidentas Vytautas Bogušis nedalyvavo mitingo prie A. Mickevičiaus paminklo paminėjime, nors jis ten buvo. Pats politikas pasidžiaugė tik tuo, kad jo dar nepavadino „buržuazine atgyvena" ar „erke ant sveiko visuomenės kūno".

Paaiškėjus klaidai vietoj to, jog būtų viešai atsiprašyta artimiausioje LTV informacinėje laidoje, buvo pasitenkinta tik pakoregavus reportažą - buvo išimtas sakinys, kur teigiama, jog V. Bogušio nebuvo minėjime prie A. Mickevičiaus paminklo. Tačiau nebuvo pasakyta, kad jis ten dalyvavo.

"Deja, Lietuvoje, o ypač informacinėje erdvėje minint tam tikras datas ir reiškinius nedaug kas pasikeitė. Kaip ir prieš 20 m. tebeegzistuoja tie kas žino "vienintelę teisingą tiesą" bei tie kas niekaip netelpa į tinkamą "formatą", - taip Seimo Liberalų ir centro sąjungos frakcijos seniūnas Vytautas Bogušis įvertino vakarykštį LTV "Panoramos" siužetą apie tądien vykusius minėjimus skirtus 20-osioms pirmojo nesankcionuoto mitingo prie A. Mickevičiaus paminklo metinėms paminėti.

"Manęs nestebina, kad aiškų šeimininką turinti, dabar prokonservatoriškoji LTV, kaip ir prieš 20 m. sugebėjo manęs "nepastebėti" prie Adomo Mickevičiaus paminklo. Gerai, kad nors šįkart, kitaip nei anuomet nepavadino "buržuazine atgyvena, religiniu fanatiku, ekstremistu ar erke ant sveiko visuomenės kūno". Šįkart fariziejiškoji LTV pamelavo subtiliau: neva politizuotas Bogušis apskritai atsisakė ateiti į minėjimą prie paminklo. Gaila, tačiau ir po 20 m. laisvoje Lietuvoje, "laisvai žiniasklaidai" turi įrodinėti, kad nesi kupranugaris. Todėl viešai pareiškiu, kad vakar, kaip ir prieš 20 m. mitinge prie Adomo Mickevičiaus paminklo stovėjau su žmona Virginija, deja tik užaugusių ir namus palikusių vaikų, šįkart, skirtingai nei anuomet, su mumis nebuvo. Ir čia nėra jokios politikos, o paprasta, tačiau kai kam labai sprangi ir į surežisuotą scenarijų netinkanti tiesa. Kaip tiesa yra ir tai, kad prieš 20 m. sėdėjusieji krūmuose vakar prie A.Mickevičiaus paminklo uoliai perrašinėjo istoriją - ciniškai žiūrėdami man į akis, bet taip ir neleidę ištarti net žodžio susirinkusiesiems", - teigia V.Bogušis.

Priminsime, jog Vytautas Bogušis buvo vienas iš mitingo prie Adomo Mickevičiaus paminklo 1987 metais organizatorių. Po to jis susilaukė sankcijų iš sovietinės valdžios.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Nešiojami kompiuteriai (12)    Vaizdo kortos (3)    TV3 (4)    Gender Loops (6)    Žemės ūkis (33)    Chiromantija (3)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Bankrotas (2)    Panayiotis Zavosas (2)    Žuvininkystė (2)    Antanas Terleckas (2)    Avalynė (7)    Metalas (22)    TELE-2 (7)    Šventasis Kazimieras (2)    Velykos (10)    Sekimas ir privatumas (12)    Aikido (14)    Kaukazo aviganis (2)    Architektūra (11)    Samsung (3)    Zigmas Vaišvila (10)    Žirgų sportas (4)    Nusikaltimai (6)    Ekologinis ūkis (2)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Istorija (154)    Bibilija (10)    Neištikimybė (2)    Matematika (2)    Kailiniai (15)    Teatrai (21)    Grupės (81)    Žmogaus klonavimas (2)    Pavydas (5)    Interneto dienoraščiai (2)    Kalėdos (12)    Romas (3)    Žvejyba (30)    Viktor Uspaskich (61)    Katalikybė (49)    Hipnozė (10)    Vasario 16 (12)    Konditerija (10)    Atleidimo svarba (2)    Nekilnojamasis turtas (22)    Atviras kodas (23)    Kovos menai (72)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Mergelė (7)
1. Revoliucionieriui profesionalui revoliucijų gana
2. V.Bogušis: fariziejiškoji politika... deja ir po 20 metų
3. Disidento, Seimo nario Vytauto Bogušio kalba, pasakyta iškilmingame susirinkime: „...mes pabudinom Atgimimo Aušrą“
4. Istorinį mitingą drabstė purvais
5. Kam užkliuvo Vytautas Bogušis?
6. V.Bogušis: Kodėl pilietiškumas prilyginamas nusikaltimui?
7. V.Bogušis: Seimas turi būti suinteresuotas kuo spartesniu parlamentiniu tyrimu dėl VSD
8. Liberalcentristai: politinės realybės ignoravimas – penas naujiems pranašams ir "gelbėtojams"
9. Galių augimas gąsdina parlamentarus
10. V.Bogušis: Vaistų kontrolės tarnyba neturi tapti viršesne už prokuratūrą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!