LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Vytautas Bogušis
  Politika > Politikai > B > Vytautas Bogušis
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-08-24
V.Bogušis: fariziejiškoji politika... deja ir po 20 metų

"Deja, Lietuvoje, o ypač informacinėje erdvėje minint tam tikras datas ir reiškinius nedaug kas pasikeitė. Kaip ir prieš 20 m. tebeegzistuoja tie kas žino "vienintelę teisingą tiesą" bei tie, kas niekaip netelpa į tinkamą "formatą".

Taip Seimo Liberalų ir centro sąjungos frakcijos seniūnas Vytautas Bogušis įvertino vakarykštį LTV "Panoramos" siužetą apie tądien vykusius minėjimus skirtus 20-osioms pirmojo nesankcionuoto mitingo prie A. Mickevičiaus paminklo metinėms paminėti.

"Manęs nestebina, kad aiškų šeimininką turinti, dabar prokonservatoriškoji LTV, kaip ir prieš 20 m. sugebėjo manęs "nepastebėti" prie Adomo Mickevičiaus paminklo. Gerai, kad nors šįkart, kitaip nei anuomet nepavadino "buržuazine atgyvena, religiniu fanatiku, ekstremistu ar erke ant sveiko visuomenės kūno". Šįkart fariziejiškoji LTV pamelavo subtiliau: neva politizuotas Bogušis apskritai atsisakė ateiti į minėjimą prie paminklo.

Gaila, tačiau ir po 20 m. laisvoje Lietuvoje, "laisvai žiniasklaidai" turi įrodinėti, kad nesi kupranugaris. Todėl viešai pareiškiu, kad vakar, kaip ir prieš 20 m. mitinge prie Adomo Mickevičiaus paminklo stovėjau su žmona Virginija, deja tik užaugusių ir namus palikusių vaikų, šįkart, skirtingai nei anuomet, su mumis nebuvo. Ir čia nėra jokios politikos, o paprasta, tačiau kai kam labai sprangi ir į surežisuotą scenarijų netinkanti tiesa.

Kaip tiesa yra ir tai, kad prieš 20 m. sėdėjusieji krūmuose vakar prie A.Mickevičiaus paminklo uoliai perrašinėjo istoriją - ciniškai žiūrėdami man į akis, bet taip ir neleidę ištarti net žodžio susirinkusiesiems", - teigia V.Bogušis.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Antanas Terleckas (2)    Advokatai (10)    Apatinis trikotažas (17)    Sąmokslo teorijos (19)    Bučiniai (31)    Delfinologija (4)    Euro naujienos (2)    Rokeriai (3)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Interneto dienoraščiai (2)    Ekonomika (259)    Lobių ieškotojai (3)    Prancūzų buldogas (2)    Zigmas Vaišvila (10)    Aviacija (38)    Menas būti kartu (2)    Skinheadai (9)    Rytietiški šokiai (16)    Filologija (2)    Interneto komentarai (2)    Regbis (4)    Mokslai (1219)    Draugystė (10)    Kinas (193)    Pagonybė (3)    Naujieji metai (12)    Bankinės technologijos (11)    Vandenis (7)    Kriptografija (3)    Interneto dizainas (5)    Artūras Zuokas (41)    Shotokan (11)    Šamanai (7)    Roko muzikos grupės (10)    Makaronai (2)    Miniatiūros (7)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Vėlinės (5)    Sportiniai šokiai (2)    Programavimas (20)    Paieškos sistemos (14)    Zodiako ženklai (88)    Duomenų apsauga (3)    Proza (157)    Kazimiera Prunskienė (13)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Teisėtvarka (24)    Operacinės sistemos (50)    Žuvininkystė (2)    Lotynų kalba (11)
1. Revoliucionieriui profesionalui revoliucijų gana
2. LTV įžeidė disidentą
3. Disidento, Seimo nario Vytauto Bogušio kalba, pasakyta iškilmingame susirinkime: „...mes pabudinom Atgimimo Aušrą“
4. Istorinį mitingą drabstė purvais
5. Kam užkliuvo Vytautas Bogušis?
6. V.Bogušis: Kodėl pilietiškumas prilyginamas nusikaltimui?
7. V.Bogušis: Seimas turi būti suinteresuotas kuo spartesniu parlamentiniu tyrimu dėl VSD
8. Liberalcentristai: politinės realybės ignoravimas – penas naujiems pranašams ir "gelbėtojams"
9. Galių augimas gąsdina parlamentarus
10. V.Bogušis: Vaistų kontrolės tarnyba neturi tapti viršesne už prokuratūrą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!