LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Advokatai
  Teisėtvarka > Advokatai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-02-21
Advokatų kontora Saladžius ir partneriai (Vilnius)
Advokatų kontora Saladžius ir partneriai specializuojasi verslo teisėje. Kontoros advokatai puikiai išmano tokias teisės sritis, kaip įmonių ir komercinė teisė, finansų teisė, bankininkystė, informacinių technologijų teisė, intelektinės nuosavybės teisė, darbo teisė ir ginčų sprendimas.

Advokatų kontora yra žinoma kaip puikiai atliekanti teisinius patikrinimus, konsultuojanti susiliejimų ir įsigijimų klausimais, patarianti įmonių restruktūrizavimo klausimais, ruošianti sudėtingas komercines sutartis ir įvertinanti jų efektyvumą, sprendžianti darbo teisės klausimus, konsultuojanti privatizavimo bei kitais sudėtingų sandorių klausimais.

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda suburta iš į verslą orientuotų ir novatoriškų advokatų-praktikų, kurie pasiruošę suteikti aukštos kvalifikacijos įvairias teisines paslaugas savo klientams.

Advokatų kontora Saladžius ir partneriai teikia teisinę pagalbą verslo bendrovėms ir finansų institucijoms, taip pat valstybinėms institucijoms bei įmonėms Lietuvoje.

Mūsų klientai yra tiek Lietuvos, tiek užsienio įvairių verslo sričių, tokių kaip didmeninė ir mažmeninė prekyba, energetika, telekomunikacijos, informacinės technologijos, finansinės paslaugos, farmacija ir lengvoji pramonė, atstovai. Mūsų teikiamos paslaugos yra orientuotos į kiekvieno kliento poreikius ir verslo specifiką.

Per ilgus metus įgyta patirtis užtikrina aukštą teisinių paslaugų kokybę ir jų atlikimą laiku, dėl to klientai mūsų kontorą renkasi pirmiausiai.

Advokatų kontora Saladžius ir partneriai
Verslo centras Victoria
J.Jasinskio g. 16B
LT - 01112 Vilnius
Lietuva

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Paukščių gripas (21)    Depresija (29)    Kačių veislės (25)    Fotografija (17)    Reinkarnacija (6)    Draugystė (10)    Meilė bloguose (6)    Erotiniai šokiai (23)    Stomatologija (6)    Sportas (8)    Emigrantai (22)    Transportas (125)    Prezidento rinkimai (6)    Vitaminai (2)    Žemės ūkis (33)    Klubai (5)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Muzika (196)    Šventės (117)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Kompiuterio ergonomika (8)    Mistika (9)    Kinų horoskopas (14)    TELE-2 (7)    Krikščionys demokratai (3)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Dažasvydis (3)    Savivaldybių rinkimai (9)    Mitingai (5)    Kinas (193)    Mada (4)    Tėvynės sąjunga (4)    Helouvynas (7)    Katalikybė (49)    Kino kritika (10)    Ištikimybė (4)    Chiromantija (3)    Televizija (17)    Gintaras Beresnevičius (26)    Garso ir vaizdo technika (2)    6 branduolių (3)    Darbdaviai (10)    Partizanai (12)    Šatrija (4)    Omnitel (12)    Vadovavimas (185)    Auklėjimas (7)    Darbo partija (4)    Pelės (5)    Ekonomika (5)
1. Advokatų kontora "Proventus" (Vilnius)
2. Advokato Artūro Šukevičiaus kontora (Vilnius)
3. Advokatų profesinė bendrija Baublys ir partneriai (Vilnius, Kaunas)
4. Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN
5. Advokatų kontora Miškinis, Kvainauskas ir partneriai
6. JURIDICON, advokato L. Marcinkevičiaus kontora (Vilnius)
7. Advokatų kontora „Foigt ir partneriai / Regija Borenius“
8. Advokatų kontora Foresta (Vilnius)
9. Advokatų profesinė bendrija „Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ (Vilnius)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!