LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Advokatai
  Teisėtvarka > Advokatai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-02-15
JURIDICON, advokato L. Marcinkevičiaus kontora (Vilnius)

Mūsų klientų teisinių konsultacijų poreikis plečiasi kartu su teisinių paslaugų pasiūla.

1991m. gruodžio 19d. metais buvo įsteigta konsultacinė įmonė UAB „JURIDICON“. Savo veiklą įmonė pradėjo teikdama Lietuvos įmonių steigimo ir aptarnavimo paslaugas, konsultuodama verslo, įmonių valdymo klausimais, orientuodamasi į smulkaus verslo atstovus.

Nuo pat pradžių JURIDICON, kurią sudarė nedidelis jaunų ir energingų žmonių kolektyvas, siekė profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei kūrė stiprią konsultantų komandą.

1996 metais JURIDICON partneriu tapo teisininkas Laimonas Marcinkevičius. Įmonė išplėtė savo paslaugų spektrą, užmezgė santykius su įmonėmis, teikiančiomis panašias paslaugas užsienyje, advokatų kontoromis, bankais. Pradėta registruoti įmones Kipre, Airijoje, JAV, atidarinėti atsiskaitomąsias ir investicines sąskaitas Danijos bankuose, teikti tarptautinio mokesčių ir turto valdymo bei apsaugos planavimo paslaugas.

1997 metais kartu su UAB “Verslo Auditas” (dabar UAB „Moore Stephens Vilnius“) JURIDICON organizavo daug seminarų tema “Lietuvos įmonių veiklos teisinis reglamentavimas“ visoje Lietuvoje.

1999-aisiais metais UAB „JURIDICON“ įsigijus užsienio kapitalo verslo ir teisės konsultacijų grupės JURIDICON SERVICES atstovei JURIDICON SERVICES LTD, iš esmės buvo reorganizuotas vidinis įmonės valdymas, pradėti taikyti griežtesni klientų aptarnavimo ir personalo atrankos reikalavimai, įmonė dar labiau pradėjo specializuotis įmonių, sutarčių ir mokesčių teisėje.

Tai įtakojo žymiai paspartėjusį JURIDICON augimą, išaugusį klientų ir partnerių pasitikėjimą. Globalus verslas nuolatos skatino mūsų komandą gilinti užsienio šalių teisės, ypač Europos Sąjungos ir Rusijos Federacijos, žinias.

2001-aisiais metais JURIDICON viena pirmųjų tarp teisinių įmonių Lietuvoje įdiegė ir pradėjo taikyti teisinės praktikos valdymo bei sąskaitų išrašymą sistemą, apimančią ne tik kontaktų, užsakymų (projektų), informacijos, bendravimo, dokumentų ir finansų valdymą, bet ir ataskaitų, sąskaitų išrašymą klientams pagal teisininkų laiko bei išlaidų įrašus.

Bendradarbiaujant su kokybės valdymo specialistais, buvo sudaryti paslaugų teikimo standartai, pradėti taikyti visuotinės paslaugų kokybės principai.

2002-aisiais, išaugus klientų skaičiui ir poreikiui juos geriau aptarnauti, JURIDICON persikėlė į naujas patalpas, kuriose veikia iki šiol.

2003-aisiais, smarkiai išsiplėtus JURIDICON klientų teisinių paslaugų poreikiui, šalia JURIDICON, UAB buvo įregistruota Advokato Laimono Marcinkevičiaus kontora JURIDICON.

Nuo 2003m. JURIDICON taip pat pradėjo bendradarbiauti su ILS grupe (International Law Systems Group), viena iš seniausių nepriklausomų patikėtinių paslaugų (trusts) teikėjų pasaulyje.

Adresas:

Totorių g. 5-7,
01121 Vilnius-01,
Lietuva
Tel./faks. +370 5 269 11 00,
269 11 01, 269 10 10

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Bučiniai (31)    Alus (22)    Apskaita (15)    Kazimiera Prunskienė (13)    Šatrija (4)    Vestuvės (16)    Rytietiški šokiai (16)    Žmogaus klonavimas (2)    LNK (2)    Interneto dizainas (5)    Tadas Blinda (10)    Delfinologija (4)    Viešnia iš ateities (2)    Skandalai (476)    Airija (9)    Kvepalai (10)    KGB (35)    Avinas (7)    Mokyklos (22)    Žiniasklaida (108)    Mokėjimo kortelės (7)    Sportas (8)    Vaizdo kortos (3)    Aikido (14)    Kreditai (2)    Kandidatai į prezidentus (5)    Prezidento rinkimai (6)    Kultūra (749)    Pagonybė (3)    Politikai (183)    Slaptos bendrijos (24)    Trys karaliai (5)    Mama ir vaikas (48)    Duomenų apsauga (3)    Intel (6)    Seimo Pirmininkas (2)    Emigrantai (22)    Augalai (8)    Firmos (12)    Chemija (5)    Kazino (10)    Kompiuterinis saugumas (43)    Informaciniai karai (11)    Religija ir tikėjimai (315)    Tibetas (10)    Soliariumai (5)    Savižudybė (12)    Liūtas (7)    Viskis (8)    TV3 (4)
1. Advokatų kontora Saladžius ir partneriai (Vilnius)
2. Advokatų kontora "Proventus" (Vilnius)
3. Advokato Artūro Šukevičiaus kontora (Vilnius)
4. Advokatų profesinė bendrija Baublys ir partneriai (Vilnius, Kaunas)
5. Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN
6. Advokatų kontora Miškinis, Kvainauskas ir partneriai
7. Advokatų kontora „Foigt ir partneriai / Regija Borenius“
8. Advokatų kontora Foresta (Vilnius)
9. Advokatų profesinė bendrija „Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ (Vilnius)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!