LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 13 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Advokatai
  Teisėtvarka > Advokatai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-02-14
Advokatų profesinė bendrija „Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ (Vilnius)

Advokatų profesinė bendrija „Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ yra viena iš verslo teisės lyderių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ji taip pat teikia mokesčių, transporto, nekilnojamojo turto, konkurencijos, Europos Sąjungos, energetikos, draudimo, intelektinės nuosavybės, aplinkosaugos ir kitų sričių teisės paslaugas.

Advokatų profesinėje bendrijoje dirba aukščiausios kvalifikacijos, didelę profesinę patirtį turintys specialistai.

„Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ yra tarptautinio teisinių paslaugų tinklo „Baltic Legal Solutions“ narė.

Šiam tinklui taip pat priklauso vienos geriausių ir stambiausių Baltijos šalyse advokatų kontoros „Kronbergs & Čukste“ Latvijoje ir „Teder, Glikman & Partnerid“ Estijoje. „Baltic Legal Solutions“ vienija daugiau nei 60 profesionalių aukštos kvalifikacijos teisininkų.

Advokatų profesinės bendrijos „Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ teisininkai sukaupė patirtį advokatų kontorose, audito ir konsultacijų bendrovėse, valstybės institucijose, teismuose, teismo antstolių sistemoje, universitetuose bei didžiausiose tarptautinėse kompanijose.

Dauguma bendrijos teisininkų išsilavinimą gavo garsiausiuose ir prestižiškiausiuose užsienio universitetuose Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje bei Lietuvoje.

„Jurevičius, Balčiūnas & Bartkus“ specialistai turi nemažai tarptautinės patirties dirbant su Europos Komisijos institucijomis, Europos Plėtros ir rekonstrukcijos banku, Europos Taryba bei kitomis tarptautinėmis organizacijomis ir institucijomis.

Adresas:

Subačiaus g. 7
LT–01127 Vilnius,
Lietuva
Tel. +370 5 274 24 00
Faks. +370 5 274 24 44

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Monitoriai (11)    Archeologija (42)    Modemai (8)    Gotai (17)    Interneto dizainas (5)    Filatelija (11)    Kalėdos (12)    Džiaugsmas (2)    Tibetas (10)    Šatrija (4)    Saugus internetas (11)    Žmogaus klonavimas (2)    Rasos (2)    Tinklapiai (13)    Programavimas (20)    Sektos žudikės (6)    Mada (4)    Klonavimas (10)    Konspiracija (2)    Mistika (446)    Parapsichologija (22)    Slaptos bendrijos (24)    Džiazo muzikos grupės (11)    Teisė (61)    Lietuvoje (43)    Delfinologija (4)    Atleidimo svarba (2)    Literatūra (239)    Visuotinė istorija (44)    Sony Ericcson (40)    Sektos (12)    Vilius Navickas (2)    Išpažintis (16)    Šventieji (10)    Filosofija (326)    Bankinės technologijos (11)    Bendravimas (743)    Žindymas (14)    2009 metų horoskopas (15)    Savižudybė (12)    Pavydas (5)    Vytautas Bogušis (12)    Žemės ūkis (33)    Stilius (86)    Moterims (34)    Regbis (4)    Kitos šventės (7)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Bendruomenės (158)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)
1. Advokatų kontora Saladžius ir partneriai (Vilnius)
2. Advokatų kontora "Proventus" (Vilnius)
3. Advokato Artūro Šukevičiaus kontora (Vilnius)
4. Advokatų profesinė bendrija Baublys ir partneriai (Vilnius, Kaunas)
5. Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN
6. Advokatų kontora Miškinis, Kvainauskas ir partneriai
7. JURIDICON, advokato L. Marcinkevičiaus kontora (Vilnius)
8. Advokatų kontora „Foigt ir partneriai / Regija Borenius“
9. Advokatų kontora Foresta (Vilnius)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!