LT   EN   RU  
2021 m. sausio 23 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Aerobika
  Sportas > Aerobika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-03-24
VU Aerobika

Respublikinės varžybos

Aukštųjų mokyklų varžybose VU aerobikos komanda savo debiutą pradėjo parodomąja programa 1993 m. Per keletą metų komanda spėjo pasižymėti atkaklumu ir ryžtu, nuoseklių rezultatų augimu. Dalyvauja visose sportinės aerobikos rungtyse.

1994 m. startavusi sportinės aerobikos rinktinė bendrakomandinėje įskaitoje užėmė penktą vietą. 1996 m. ketvirtą vietą, 1997 m., 1998 m. ir 1999 m. bendrakomandinėje įskaitoje trečioji vieta.

2000 m. ir 2001 m. VU aukštųjų mokyklų vicečempionė. Asmeninėje įskaitoje taip pat medaliai ir diplomai. Moterų vieneto rungtyje J.Grybauskaitė 3 - čia vieta, G.Norviliūtė 2 - a vieta, mišraus dvejeto ( O.Urbikienė ir E. Kajieta) - 3 - čia vieta. Šešeto rungties vicečempionėmis tapo V.Elenskytė, O.Urbikienė, D. Karkozavičiūtė, I.Svetkauskaitė, O.Puzlevič, S. Safronova. Varžybinę programą kuria ir komandą treniruoja vyr. lektorė - trenerė T. Gritėnienė.

Tarpfakultetinės varžybos

Vilniaus universiteto studentų tarpfakultetinių olimpinių vilčių sūkuryje vienas gražiausių ir daugiausia studentų dėmesio sulaukęs sporto renginių, yra aerobikos varžybos. Šios varžybos yra vykdomos pagal pereinamosios lygos taisykles ir yra labiau priimtinos plačiajai auditorijai. Savo kūrybinius ir sportinius sugebėjimus demonstruoja įvairių fakultetų studentai. Ypač aktyvios ir dvejus metus nenugalimos Filologijos fakulteto studentės.Ekonomikos ir Matematikos-informatikos fakultetai dalijasi 2-3 vietomis. Daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukia komandos, kuriose dalyvauja vaikinai. Tai TSPMJ,Fizikos Matematikos ir Informatikos fakultetai. Be grupinių pratimų varžybose startavo moterų vienetai ir trejeto rungtys,pagal LAF pagrindines lygos taisykles. Čia suspindėjo ir pagrindinį prizą septynių dienų kelionę į Slovakijos kalnus iškovojo Medicinos fakulteto penkto kurso studentė J.Grybauskaitė.Trejeto rungtyje I.Švetkauskaitė, V.Elenskytė, O.Pozlevič buvo pirmos. (Filologijos fakulteto studentės)

Varžybų organizatoriai (pagr.organizatorė vyr.lektorė-trenerė T.Gritėnienė) ir rėmėjai pasirūpina visais dalyviais. Nelieka nė vieno sportininko be prizo.

Kviečiame visus VU studentus nors trumpam atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių prieš pat Kalėdas ir daug kam prieš pirmąją sesiją (varžybos vyksta gruodžio mėnesį) susiburti į komandas ir deramai atstovauti savo fakultetą.

Tai ne tik varžybos,bet ir puiki šventė.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Klonavimas (10)    Paukščiai (5)    Žmonės (241)    Religija ir tikėjimai (315)    Prancūzų buldogas (2)    Joga (56)    Linux/Unix (34)    Žindymas (14)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Sveikata (313)    Grybai (3)    Rinkimai (23)    Hipnozė (10)    Lobiai (12)    Žemės grobstymai (50)    Švedija (9)    Elektronika (8)    Vadovavimas (185)    Airija (9)    Motociklai (12)    Televizoriai (2)    Poetai (11)    Stomatologija (6)    Aukštasis mokslas (13)    Vestuvės (16)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Valdas Adamkus (11)    Krikščionys demokratai (3)    2009 metų horoskopas (15)    Regbis (4)    Sportas (180)    Metalas (22)    Škotų aviganis (3)    Filmai (91)    Dieta (33)    Runkeliai (18)    Užgavėnes (9)    Tamplierių ordinas (7)    Tatuiruotės (7)    Vaistai (15)    Firmos (12)    Tėvynės sąjunga (4)    Joninės (6)    Lietuva (2)    Dektinė (2)    Menas būti kartu (2)    Kovo 11 (4)    LNK (2)    Windows (7)    Priklausomybė (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!