LT   EN   RU  
2021 m. kovo 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Aikido
  Sportas > Kovos menai > Aikido
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-22 Spausdinti Spausdinti
Ar Aikido geresnis už kitus kovos menus?

"Nors yra daugybe takelių
Kalno papėdėje.
Visi, kurie veda į kalno viršūnę
Mato tą patį mėnulį"

Tai yra labai prieštaringas klausimas, todėl ir atsakymas į šį klausimą bus labai subjektyvus - bet kurio konkretaus kovos meno mokiniai yra linkę iškelti savąjį virš kitų(kitaip jie tikriausiai mokytusi kito). Yra daugybė skirtingų, bet vienodai vertingų priežasčių, dėl kurių galima pradėti studijuoti vieną ar kitą kovos meną: savigyna, dvasinis augimas, ar "nušvitimas", bendras fizinis stovis, ar sveikata, pasitikėjimas ir t.t. Skirtingi kovos menai, netgi skirtingi stiliai tame pačiame kovos mene, akcentuoja skirtingus dalykus. Todėl "geresnis" iš tikrųjų priklauso nuo to ko Jūs norite iš kovos meno. Netgi tokioje formuluotėje, tai yra pakankamai subjektyvus klausimas, tai gal derėtų paklausti taip "Ar Aikido geresnis man už kitus kovos menus"?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žvaigždės (19)    MTV (5)    Wing Tsun (14)    Savivaldybių rinkimai (9)    Vaiko sveikata (8)    Striptizas (8)    Makaronai (2)    Kandidatai į prezidentus (5)    Lietuvoje (5)    Laivyba (17)    Kompiuterinis saugumas (43)    Šaudymas iš lanko (2)    Stilius (86)    Lobiai (12)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Meino meškėnas (2)    Joga (56)    Kinas (193)    Mazda (2)    Darbo partija (4)    Kompiuteriai (148)    Erich Fromm (5)    Sodininkystė (22)    Religija ir tikėjimai (315)    Liemenėlės (3)    Turizmas (151)    Stalo žaidimai (7)    Kalbos kultūra (39)    Katės (33)    Miestų bendruomenės (7)    Skolininkai (12)    Astronomija (46)    Atmintis (4)    Susitaikymas (9)    Emigrantai (22)    Filologija (2)    Nekilnojamasis turtas (22)    Smurtas mokyklose (10)    LICS (17)    Budizmas (73)    Mistika (9)    Masonai (7)    Parašiutizmas (15)    IT parodos (10)    Interneto dizainas (5)    Tamplieriai (7)    Radvilos (32)    Motociklai (12)    Muzika (196)    NSO (33)
1. Pakitęs požiūris į Aikido istoriją
2. Ar O`Sensei tikrai yra šiuolaikinio (“Modernaus”) Aikido Kūrėjas?
3. Interviu su Morihiro Saito Sensei
4. Ginklai ir Aikido. Paskutinis žodis?
5. Pokalbis su Sensei Morihiro Saito, 9 Dan Aikido
6. Ulf Evenås - Budo žmogus 2001
7. Kas yra Aikido?
8. Iwama Ryu Aikido
9. Ar Aikido mokomasi ilgiau už kitus kovos menus?
10. Ar galima naudoti Aikido savigynai ?
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!