LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Akvariumai
  Mokslas > Mokslo sritys > Biologija > Gyvūnai > Akvariumai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-08-08 Spausdinti Spausdinti
Akvariumų konstrukcijos

Apvalūs

Tai mažos talpos akvariumai kuriuose gyvena viena ar kelios žuvytės. Tokiame akvariume paprastai nestatomas šildytuvas nes gyvena šaltavandenės žuvys(pvz. auksinės) rekomenduojama įrengti dugninį filtravimą su kompresoriumi, specialus apšvietimas nebūtinas.

Keturkampiai

Tai įvairiausių išmatavimų ir labiausiai paplitę akvariumai, jų talpa svyruoja nuo šešių litrų iki kelių tonų. Juose naudojama įvairiausios filtravimo sistemos priklausomai nuo akvariumo dydžio ir paskirties, analogiškai ir su apšvietimu.

Aštuonkampiai

Taip pat būna įvairių išmatavimų, daugeliu atveju juose naudojama atvira apšvietimo sistema. Dažniausiai šie akvariumai eksponuojami atvirame plote kur akvariumą galima apžiūrėti iš visų pusių.

Panoraminiai

Tai akvariumai panašūs į keturkampius, tik skiriasi jų forma ir jie yra pritaikyti statyti prie sienos.

Deltos

Akvariumai pritaikyti statyti į kampus. Iš priekio savo forma jie panašūs į panoraminius.

Ovalus

Tai tokio pat tipo ir paskirties akvariumai kaip ir panoraminiai skiriasi tik jų lenktas priekis.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Paukščių gripas (21)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Firmos (12)    Vokiečių aviganis (2)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Egzorcizmas (11)    Šventasis Pranciškus (3)    Amerikos lietuviai (7)    Mokslininkai (2)    Sodininkystė (22)    Interneto komentarai (2)    Vaiko sveikata (8)    P2P tinklai (2)    Sekimas ir privatumas (12)    Gatvės šokiai (5)    Arkliai (12)    Ekologija (15)    Atleidimas (4)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Matematika (2)    Monitoriai (11)    Biologija (222)    Prancūzų buldogas (2)    Baikeriai (8)    Kelionių organizatoriai (6)    Egiptas (24)    Rašytojai (11)    Šaulys (7)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Netolerancija (6)    Internetas (184)    Lietuvių fantastika (11)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Auklės (3)    Skandalai (476)    Intel (6)    IT parodos (10)    Burtai (8)    Vytautas Landsbergis (6)    Atsiprašymas (3)    Filosofija (326)    Operacinės sistemos (50)    Bendruomenės (158)    Krizė (59)    Vorai (2)    Politikai (183)    Windows (7)    Katarai (2)    Miestai (14)    Chiromantija (3)
1. Akvariuminiai augalai
2. Akvariumai ir ju sandara
3. Akvariuminiai augalai: Vesicularia dubyanam
4. Akvariuminiai augalai: Spathiphyllum wallisii
5. Akvariuminiai augalai: Saggitaria subulata
6. Akvariuminiai augalai: Rotala wallichii
7. Akvariuminiai augalai: Nanjenshan
8. Akvariuminiai augalai: Rotala rotundifolia
9. Akvariuminiai augalai: Riccia fluitans
10. Akvariuminiai augalai: Ranunculus limosella
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!