LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anekdotai > Finansai, bankininkai
Finansai, bankininkai

Ne piniguose laimė - juk žmogus, turintis 10 milijonų dolerių gali būti ne ką laimingesnis, nei žmogus, turintis tik 9....

- Kodėl visų bankų langai su grotomis?

- Kad jų direktoriai galėtų palengva priprasti...

Po milijonieriaus mirties visa šeima susirinko pas notarą, tikėdamasi palikimo. Notaras perskaitė testamentą: "Būdamas fiziškai pajėgus ir sveiko proto, visus pinigus išleidau iki mirties..."

Ateina naujasis rusas į Šveicarijos banką:

-Norėčiau pasidėti savo pinigus į jūsų banką.

Banko klerkas:

-Kokią sumą norėtumėte pasidėti?

Naujasis rusas, pašnibždomis:

-Tris milijonus dolerių!

Klerkas:

-Galite kalbėti garsiau, neturtas – pas mus ne kliūtis...

Į stambaus banko valdybą atėjo signalas, kad viename iš jo filialų labai prasti reikaliukai. Bankinės operacijos praktiškai nevyksta, aktyvumas artimas nuliui. Išsiuntė revizorių patikrinti šį pranešimą. Atvažiuoja į tą filialą pačiame darbo dienos įkarštyje revizorius. Užeina vidun - nieko nėra. Tik šalia, direktoriaus kabinete, girdisi balsai:

-...laisvai galėjau būgną nunešti...

-... būgną nunešiau, bet kad čirvas liko....

-…dvi, žinoma, mes jam įkišime....

-…dvi, tai minimum....

Žvilgteli revizorius į kabinetą ir apšala - filialo direktorius ir 3 klerkai lupa kortomis. Taip, galvoja revizorius, tuoj aš jiems užtaisysiu.

Grįžta į operacijų salę ir paspaudžia aliarmo mygtuką. Sukaukia sirena. Atleidžia mygtuką, sirena nutyla, iš kabineto girdisi:

-...iš pradžių ramiai atimam kryžiu...

-... o kieno užėjimas?....

Revizorius vėl spaudžia mygtuką, vėl po sirenos:

-...o dabar užmetam pikus...

-... tikrai, pas jį būgnų nėra...

Ne, galvoja revizorius, aš jus vis tiek prigriebsiu. Spaudžia aliarmo mygtuka trečią kartą. Staiga pro lauko duris įeina oficiantas iš alubario, esančio kitoje gatvės pusėje, neša 4 bokalus alaus:

- Girdžiu aš, girdžiu, jau nešu....

Pas turtingą bankininką kreipėsi nepažįstamas jaunas žydas:

- Aš noriu jums pasiūlyti puikų sandėrį, iš kurio jums atiteks milijonas frankų. - Milijonas frankų - susidomėjo bankininkas.

- Tai dėmesio verta suma. Ką siūlote? - Sužinojau, kad jūs duodate dukrai dviejų milijonų frankų kraitį. Aš esu pasiryžęs ją vesti ir už vieną milijoną.

Dolerio kursas žaliems. (Nemokamai)

Pinigai ateina ir išeina, ir išeina, ir išeina...

Rusijos centrinis bankas: "Mes paverčiame jūsų rublius pinigais."

Rotšildo jachtą Karibų jūroje ištiko avarija. Pripučiamu plaustu Rotšildas su žmona šiaip taip nusigavo iki mažyčio atolo. Atsisėdęs ant smėlio milijardierius ramiai žiūri į jūrą.

- Ko tu lauki, senas stuobry, mūsų čia niekas nesuras, mes žūsim iš bado ir troškulio, daryk ką nors, kretine! - isterikuoja žmona.

- Nusiramink, mieloji. Paklausyk, ką aš tau pasakysiu. Prieš trejus metus, pamenu tiksliai, liepos 23-iąją aš paaukojau Vyriausiajai Amerikos sinagogai pusę milijono dolerių. Po metų, gerai pavykus sandoriams biržoje, vėl nusprendžiau paaukoti ir tą pačią liepos 23-iąją pervedžiau į jų sąskaitą 700 tūkstančių dolerių. Pernai manosios naftos akcijos smarkiai šoktelėjo ir atnešė man keliolika milijonų. Vieną milijoną aš tradiciškai liepos 23-iąją paaukojau sinagogai. Va kaip.

- Ir kas iš to?- klausia žmona.

- O tas, kad šiandien liepos 22-oji. Nepraeis nė pora dienų, ir jie mus suras!..

   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!