LT   EN   RU  
2021 m. liepos 27 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anekdotai

Rusijos prezidentas V.Putinas susapnavo baisų sapną: Indija ir Kinija įstojo į NATO. JAV prezidentas Bušas susapnavo dar baisesnį sapną: į NATO įstojo Rusija!

Per prerijas šuoliuoja kaubojus ir pamato krūvą sidabro. Sustoja paimti ir pajunta prie smilkinio įremtą pistoletą. Kažkieno balsas liepia: “Nori paimti sidabrą - palik tokią pat krūvą mėšlo!” Kaubojus sutinka. Toliau nujojęs pamato krūvą aukso. Vėl tas pats reikalavimas. Dar kiek nujojęs pamato aukso, sidabro ir deimantų krūvą. Kaubojus nusprendžia: “Nagi pamėginsiu - gal pavyks.” Atsitupia, stengiasi, staiga girdi: “Džonai, Džonai, pabusk, tu apsiteršei!”

Jei norite, kad sumuštinis nenukristų ant žemės sviestuota puse, aptepkite sviestu abi jo puses.

Vyras rašo žmonai laišką iš Italijos sostinės Romos: “Kai nuėjau į Koliziejų ir mėnesienoje išvydau tas senas griuvenas, aš prisiminiau tave...”

- Kodėl jūs negeriat vaistų?

- Jie man šleikštūs.

- O jūs gerkit galvodamas, jog tai degtinė.

- Jau geriau aš gersiu degtinę ir manysiu, jog vaistai...

- Daktare, kai aš atsistoju ant galvos, į ją suplūsta kraujas, o kai stoviu ant kojų, nieko panašaus nejaučiu. Kodėl šitaip?

- Kojose nėra tuštumų.

Rusai bando naują balistinę raketą SS-50. Dėl sugedusio taikymo bloko ji nulekia kažkur į tundrą. Ten pasiunčiama ieškotojų grupė. Tie tundroje sutinka čiukčių ir klausia:

- Sakyk, čiukčia, ar nematei čia prieš 5 dienas pralekiančios didelės liepsnojančios lazdos?

- Ne, sako čiukčius,- deja, nemačiau. Lėktuvas lėkė, sraigtasparnis lėkė, SS-50 lėkė, o didelė liepsnojanti lazda nelėkė.

Amerikietis atvyko į Londoną, pasisamdė gidą, vaikšto, apžiūrinėja architektūrą. Greit jam nusibosta:

- Klausyk, bičiuli, kodėl pas jus viskas taip smulku? Va, pavyzdžiui, šitas pastatas Amerikoje būtų dešimt kartų didesnis...

- Savaime aišku, sere. Čia psichiatrijos ligoninė.

Kiekvienam Džipo pirkėjui - teises nemokamai!

Ne piniguose laimė - juk žmogus, turintis 10 milijonų dolerių gali būti ne ką laimingesnis, nei žmogus, turintis tik 9....

   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!