LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anekdotai > Seksualinės mažumos
Seksualinės mažumos

Išeina gėjus iš prabangaus viešbučio, prieina prie taksi ir barbena į langą. Taksistas atidaro dureles:

- Ko reikia?

- Jūs laisvas?

- Taip.

- Tai gal pašokime!

-Kapitone mūsų laive - gėjus.

-Kas?

-Pabučiuok, pasakysiu.

Senas kaubojus užėjo į barą ir užsisakė išgerti. Prie jo prisėdo jauna moteris: „Ar jūs tikras kaubojus?“ Jis atsakė: „Na, visą gyvenimą praleidau rančoje, ganiau arklius, taisiau tvoras, ženklinau galvijus. Manau, esu tikras kaubojus“.

Tada ji prisipažino: „O aš -lesbietė. Visą dieną galvoju apie moteris. Rytą atsikėlusi galvoju apie moteris. Galvoju apie jas maudydamasi, žiūrėdama televizorių, valgydama… Visada galvoju“. Po kurio laiko į barą užėjo porelė. Jie prisėdo prie seno kaubojaus ir klausia: „ Ar jūs tikras kaubojus?“ Šis atsakė: „Visą gyvenimą taip maniau. Bet ką tik sužinojau, jog esu lesbietė“.

Susitinka keturi vyriškiai ir kalbasi apie sūnus. Vienas giriasi: „Mano sūnus - tikras šaunuolis. Užsiima automobilių verslu. Jam viskas sekasi. Savo merginai „Ferrari" padovanojo"!

Antrasis neatsilieka: „Mano sūnus nekilnojamu turtu prekiauja. Savo merginai didžiausią pilį padovanojo". Trečiasis giriasi:"Mano sūnus kelionėmis verčiasi, savo merginai atostogas Bahamuose padovanojo".

Ketvirtasis guodžiasi: "O maniškis niekur nedirba, nieko naudingo neveikia ir dar yra gėjus: vienas meilužis jam „Ferrari", kitas namą, trečias - kelionę į Bahamus padovanojo".

   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!