LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anekdotai > Tikros istorijos
Tikros istorijos

Pats didžiausias šių laikų kūdikis yra pusantrų metų berniukas, užaugęs 1 metrą ir sveria 31 kg. Tai užfiksavo ir Gineso rekordai. Tarp kitko, šio mažylio tėvai yra visiškai normalūs, o ir jo organizme nerasta jokių nukrypimų. Turbūt gerai valgo.

Verslininkas iš Los Andželo Maikas Prablinas „lengvų pinigų“ mėgėjams sumodeliavo tarnybinį valkatos drabužių ir amunicijos komplektą. Jį sudarokostiumai: „nuskriaustasis veteranas“, „nepripažintas politikas“, „kuklusis vargšas“, plakatai su pagalbos šūkiais, ramentai, profesionalus grimo komplektas. Idėjo autorius tvirtina, kad pasinaudojus šiais drabužiais ir laikantis nurodytų instrukcijų, bet kas gali uždirbtii iki 40 tūkstančių dolerių per metus.

Vos trys savaitės praėjo po vestuvių ie australietė trisdešimtmetė Sandi Kineski tapo našle – jos vyras Dastinas žuvo autokatastrofoje. Ištikimoji našlė nenorėjo skirtis su mylimojo palaikais ir užsakė kručių implantantus, į kurių vidų būtų įdėta pelenų iš kremavimo vietos. Ši idėja gimė neatsitiktinai: Sandi planavo pasididinti savi krūtinę dar iki vyro žūties, o po to jai į galvą atėjo mintis, kad ji amžinai galės likti su savo išrinktuoju. Dabar jie sudaro lyg ir vieną visumą, ir sunią valandą Sandi net vaidenasi, kad iš jos krūtinės sklinda raminantis vyro balsas: „Aš myliu tave. Viskas bus gerai“.

   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!