LT   EN   RU  
2021 m. liepos 24 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anekdotai > Turistai
Turistai

- Norėčiau užsisakyti vietas kruiziniam laive sau ir žmonai.

- Prašom! Kokių turėsit pageidavimų? Atskiros lovos? Atskiros kajutės?

- Atskiri laivai...

Grupė turistų taigoje prarado 15 litrų spirito. Dvi savaites žmonės

maitinosi vien duona ir vandeniu...

Jeigu negalite sau leisti ar neturite laiko išvykti atostogauti, keletas patarimų, kaip atostogas galima imituoti namų sąlygomis.

Norite skristi lėktuvu į užsienį?

Atsisėskite ant vaikiškos kėdės, prisiriškite rankas per alkūnes prie kėdės atramų ir peiliu ir šakute bandykite valgyti nuo mažyčio padėkliuko. Išverskite stiklą vyno ant šalia sėdinčiojo kelių.

Ieškote galimybės apsipirkti garsiausių pasaulio metropolių parduotuvėse?

Nuskubėkite į vietinę pigių prekių parduotuvę. Iš nukainuotų prekių vežimėlių prisipirkite prastos kokybės, jums visiškai nereikalingų daiktų (made in Taiwan/China), kurių jokiu būdu nepirktumėte ne atostogų metu.

Jus labiau žavėtų kelione į egzotiškas pietu šalis?

Įsigykite 10-ies kartų abonementinį bilietą į soliariumą. Išnaudokite visus bilietus per pačią pirmąją atostogų dieną. Basa koja užminkite ant stiklo šukių. Likusią savaitės dalį sėdėkite pavėsyje, ištiesę apibintuotą koją. Kad patirti vietinių delikatesų padarinius ir užtikrinti maisto apytaką, pasimėgaudami išgerkite stiklinę ricinos aliejaus.

Pradedantiesiems golfo žaidėjams atostogas labai lengva imituoti:

Nuo ryto iki vakaro, siaubingame lietuje prisidengę skėčiu, artimiausiame parke ar pievoje tarp krūmų ir kurmių kupstų stumdykite vežimėlį. Po to vakare nueikite į vietinį barą pasikeikti ir pasigirti sėkme.

Atostogos vasarnamyje

Pasilikite namie. Išjunkite elektrą ir užsukite šiltą vandenį. Kiekvieną dieną valgykite kiaulieną tiesiai iš paketo bei šaltas dešreles. Iš vietinės žaislų - siurprizų parduotuvėlės nusipirkite niežėjimą sukeliančio

purškiklio ir iki kraujo nusikasykite odą. Vis iš naujo ir iš naujo skaitykite tą patį iš nežinia kur atsiradusį 1982-ų metų žurnalą.

Vakarėlis pirtyje

Vakarėliai pirtyje gali būti imituojami didžiulei vyriškai kompanijai (būtinai nuogai išsirengusiems) susigrūdant į mažytį tamsųjį ("uošvės") kambarėlį. Pakaitomis kuris nors nuropokite į kambario kampą ir garsiai šnypškite, tuo tarpu likusi kompanija iš kakliuko maukite alų ir pasakokite nešvankius

anekdotus. Vakaro pabaigoje kas nors prisigėręs nuvirskite žemyn galva ant akmeninių grindų.

Išvyka žuvauti

Išvyką į žvejybą imituokite nuo ryto iki vakaro trunkančiu slidinėjimu ant artimiausių uolų ar akmenų. Ant pirštų ir rankų prisiraižykite nedidelių žaizdų. Grįžkite namo tuščiomis rankomis, nusivylęs, pavargęs ir žiauriai išalkęs. Keikitės ir meluokite taip kaip ir atvejyje su golfu.

Imituojamų atostogų rezultatas yra lygiai toks pat kaip ir po normalių

atostogų. ESATE LAIMINGAS GRĮŽĘS ATGAL Į DARBĄ!

- Ar kalbate angliškai?

- Tik su žodynu. Su žmonėmis kol kas droviuosi.

Viena kambarinė klausia kitos:

- Kaip tau patinka naujoji darbo vieta?

- O, šį kartą viskas labai paprasta, - atsako ši. - Visą dieną aš turiu atsakinėti: taip, madam, taip, madam, taip, madam. O vakare: ne, mesje, ne, mesje, mesje, ne...

Turistas rado šiokį tokį viešbutį, prašo kambario nakvynei. Dairosi, nejauku. Nesimato, kad čia kas gyventų...

- Čia kas ant blanko? - priekabiai klausia administratoriaus.

- Blakė.

- Ką ji čia veikia?

- Žiūri, kur apsigyvensite.

Alio! Viešbutis? Sujunkite mane su žmona.

-Koks numeris?

-Kas aš jums, turkas, kad jas numeruočiau?

Sovietmečiu vienam užsieniečiui kažkaip pavyko atvažiuoti į Lietuvą. Vaikšto jis vakare po Vilnių: nors dar ne taip ir vėlu, bet visi barai jau uždaryti, visai nėra kur užeiti. Vaikščiojo jis taip, vaikščiojo ir galiausiai nutarė pasiklausti vietinių. Susistabdė jis praeivį ir klausia:

-Kur galėčiau rasti artimiausią naktinį klubą?

-Artimiausią, sakai, - vietinis susimąstė, - gal kartais Stokholme?

Gidas vedžioja turistus po senovinę pilį. Pilyje daug požemių, labirintų. Giliame požemyje gidas parodo turistams keletą skeletų. Vienas turistas jo klausia:

-Iš kur jie čia atsirado? Ar tai buvusių kalinių skeletai?

-Ne. Tai buvusių turistų skeletai. Jie nutarė sutaupyti ir nepasisamdė gido.

Grupė turistų muziejuje apžiūrinėja statulą, prie kurios pritvirtinta lentelė su pavadinimu "Nugalėtojas". Statula be rankų, be kojų, be galvos. Vienas turistas ir sako:

- Įsivaizduoju, kaip atrodo nugalėtasis?

   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!