LT   EN   RU  
2019 m. balandžio 23 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anekdotai > Vyrai ir moterys
Vyrai ir moterys

Kalbasi anglė, amerikietė ir rusė. Anglė sako: vakar grįžo vyras namo, o aš jam sakau, jeigu rytoj nenupirksi mikrobanginės, tai valgyti galėsi pats darytis. Na, ir ką jūs manot?

- Pirmą dieną nematau, antrą dieną nematau, trečią dieną jau stovi mikrobanginė.

Amerikietė sako: sakau vyrui jei nebus skalbimo mašinos, rūbus galėsi skalbti pats. Na, ir ką jūs manot?- pirmą dieną vyro nematau, antrą nematau, trečią dieną stovi skalbimo mašina.

Rusė sako: sakau vyrui jei nebus dujinės viryklės, galėsi pats valgį virti. Na, ir ką jūs manot?- pirmą dieną vyro nematau, antrą nematau, trečią dieną dešinės akies krašteliu pradėjau vyrą matyti.

Vaikštinėdamas po pajūrį banglentininkas skundžiasi mažomis bangomis „Dieve, visada buvau geras, paisiau dešimties tavo įsakymų, stengiausi vykdyti tavo valią. Gal galėtum padaryti dėl manęs vieną dalyką?“

Dievas nusišypso ir sako: „Prašyk bet ko“.

„Nuostabu. Gal galėtum pastatyti tiltą iki Havajų? Sėsčiau į automobilį ir greitkeliu nudumčiau pašokčioti per bangas.“

Dievas liūdnai palinguoja galvą: „Per sunku. Prašyk ko nors kito“.

„Tiek to, - sutinka banglentininkas - padaryk taip, kad suprasčiau moteris.

„ Taigi apie tą greitkelį, - atsidūsta Dievas. - Dviejų ar keturių eilių?“

Kartą vakarieniaudami jiedu susikivirčija, ir susierzinusi moteris išeina pasivaikščioti po paplūdimį. Piktai žarstydama smėlį ji randa žalvario lempą. Moteris spėja, kad lempa gali būti stebuklinga, todėl ją patrina. Iš dūmų debesies pasirodo džinas.

„Ponia, -sako džinas,-išpildysiu tris jūsų norus. Bet atminkite: kad ir ko prašytumėte, jūsų vyras gaus dešimteriopai.“

„Gerai, -sako moteris.

-Pirmiausia noriu tapti pačia gražiausia moterimi pasaulyje.“

„Ponia, ar suprantate, kad jūsų vyras bus dešimt kartų gražesnis?“ Moteris linkteli. Ir ji tampa gražiausia moterimi pasaulyje.

„Antras mano noras: noriu tapti pačia turtingiausia pasaulio moterimi.“

„Jūsų vyras bus dešimt kartų turtingesnis už jus, ponia“, -primena jai džinas.

„Mes turtą valdome bendrai. Nebaisu“, -sako moteris. Ir ji tampa turtingiausia pasaulio moterimi.

Tada džinas klausia: „Koks jūsų trečiasis, paskutinis, noras, ponia?“

Ji atsako: „Norėčiau, kad mane ištiktų lengvas infarktas“.

Idealaus vyro duomenys: 90/60/40.

90 metų, 60 milijonų banke ir 40 laipsnių temperatūros.

Kodėl vyrai persekioja moteris, kurių neketina vesti? Dėl tos pačios priežasties, dėl kurios šunys vaikosi automobilius, kurių neketina vairuoti.

Koks skirtumas tarp baisiojo sniego žmogaus ir emociškai brandaus vyro? Baisųjį sniego žmogų kažkas yra matęs.

Trys vyrai prie rojaus vartų. Pasitinka juos šv.Petras ir sako: „Jums atleista, bet prieš atverdamas vartus turiu šio to paklausti. Kadangi rojus labai didelis, jums reikės automobilio. Ir nuo jūsų atsakymo priklausys, kokį gausite“. Kreipiasi į pirmąjį vyruką: „Kiek laiko buvai vedęs?

Šis atsako: „24 metus“.

„ Ar kada nors apgaudinėjai savo žmoną?“ Vyras neslepia: Taip, buvau jai neištikimas 7 kartus. Bet tu sakei, kad man atleista“.

Petras atsako: „Taip, bet tai negerai. Tau teks „Citi Golf“.

Antrasis vyras pasakoja: „Išgyvenau su žmona 41 metus. Buvau jai neištikimas tik vieną kartą, bet tai nutiko pirmaisiais santuokos metais, mes viską išsiaiškinome ir susitaikėme“.

Petras pagiria: „Malonu girdėti. Tu nusipelnei „Mercedes Benz“.

Pagaliau prieina trečiasis vyras: „Šv.Petrai, aš buvau vedęs 63 metus, bet nė karto net nepažvelgiau į kitą moterį. Su žmona elgiausi kaip su karaliene“.

Petras net šokteli iš džiaugsmo: “Štai ką norėjau išgirsti! Tau teks „Rolls-Royce“. Po keleto dienų vyrukai, kuriems teko „Mercedes Benz“ ir „Golf“, pamato ant auksinio šaligatvio parpuolusį ir verkiantį tą, kuris gavo „Rolls-Royce“. Paklaustas, kas atsitiko, jis atsako: „Mačiau savo žmoną. Ji važiavo riedlente!

Evangelikas per televiziją kalba apie išgijimą. Jeigu žmonės nori išgydyti sudaužytą širdį - tegul prideda ranką prie širdies. Tiesą sakant, norint išgydyti bet kokį negaluojantį organą reikia tik pridėti prie jo ranką. Išklausęs šio patarimo senyvas vyras iškart deda ranką ant tarpukojo. Tai pamačiusi jo žmona sako: „Tomai, pamokslininkas sakė, kad taip galima išgydyti sergantįjį, o ne prikelti mirusįjį“.

   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!