LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 17 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Apskaita
  Ekonomika > Verslas > Apskaita
Apskaitos programa "Atsargos"
Lankomumo reitingas

Automatizuota apskaitos sistema, skirta įmonei ar organizacijai, kurios darbo specifika yra susijusi su atsargų valdymu: įsigijimu (pirkimu), sandėliavimu ir realizacija. Apskaita vykdoma kiekine ir pinigine išraiška. Sandėlių skaičius įmonėje neribojamas. Automatizuota apskaita leidžia formuoti ataskaitas apie prekių judėjimą tarp tiekėjo, sandėlio ir pirkėjo (gavėjo). Po kiekvienos operacijos dinamiškai apskaičiuojamas prekių likutis sandėlyje. Sistema leidžia vykdyti informacijos paiešką pagal operacijų datas, tiekėjus, pirkėjus, medžiagų grupes ar kodus, vidinio perdavimo operacijų rūšis. Sistema papildyta buhalterinės apskaitos elementais ir leidžia vykdyti kai kurias banko ir kasos operacijas t.y. formuoja mokėjimo pavedimus, mokėjimo reikalavimus, kasos pajamų ir išlaidų orderius.

Apskaitos programa "Turtas"
Lankomumo reitingas

Programa skirta ilgalaikio turto (IT) registracijai ir apskaitai įmonėje bei jos padaliniuose. Pagal užsakovo poreikius pateikiamos programos versijos, leidžiančios vesti ilgalaikio turto apskaitą pagal materialiai atsakingus asmenis padaliniuse (pvz. išduotų darbuotojams matavimo prietaisų apskaita). Sistemos pagrindą sudaro inventorinių kortelių sąrašas. Vartotojas turi galimybę sudaryti ilgalaikio turto grupes, ir jų ribose sudaryti inventoriaus numerius bei aprašymą kiekvienam ilgalaikio turto vienetui. Tipinių ilgalaikio turto įvedimo, perdavimo kitam padaliniui, remonto ir kt. operacijų registravimui programoje vedamas operacijų žinynas.

Apskaitos programa "Reisas"
Lankomumo reitingas

Programa “Reisas” skirta įmonei ar organizacijai, kurios darbo specifika yra susijusi su krovinių gabenimu nuosavu autotransportu. Programa vartojama visų dydžių organizacijose – tiek nedidelėse, tiek didelėse firmose. “Reisas” yra modulinės struktūros. Ši savybė leidžia instaliuoti papildomus apskaitos sistemos modulius, kurie yra reikalingi organizacijai. Didėjant vartotojų poreikiams, sistemą galima dinamiškai plėsti. Programa gali būti naudojama lokaliame kompiuteryje ir tinkle, dirba Windows 95/98/ME/2000/NT operacinėse sistemose.

Apskaitos programa "Reisas - CTL"
Lankomumo reitingas

Programa skirta įmonei ar organizacijai, kurios darbo specifika yra susieta su krovinių gabenimu autotransportu ir skirta griežtos apskaitos dokumentų : Carnet TIR knygelių ir įvažiavimo (tranzito) leidimų pagal tipus ir šalis apskaitai. Programa yra sudėtinė komplekso "Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA" dalis ir dirba su šioje sistemoje vedama duomenų baze.

Deklaraciją reikia tikslinti
Lankomumo reitingas

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau - VMI prie FM) papildė Fizinių asmenų pajamų mokesčio laikinojo įstatymo 9 straipsnio komentarą (komentaras skelbiamas VMI prie FM interneto tinklapyje http:/www.vmi.lt.) 8 punktu ir jį išdėstė taip: “8. Jeigu 2002 m. gruodžio mėnesio ar ankstesnių laikotarpių darbo užmokestis išmokamas per 2003 m. sausio mėnesio 10 darbo dienų (t.y. iki 2003-01-15 d. imtinai), tai šis darbo užmokestis bei nuo jo išskaičiuotas ir sumokėtas pajamų mokestis turi būti deklaruojamas 2002 metų IV ketvirčio deklaracijoje. Tos įmonės, kurios minėto darbo užmokesčio 2002 m. IV ketvirčio deklaracijoje nedeklaravo, turi pateikti šio ketvirčio patikslintą deklaraciją”.

Jūsų buhalterinės žinios:

Dirbu buhalteriu(-e)

Gerai išmanau

Vidutiniškai išmanau

Žinios minimalios

Šiek tiek girdėjau

Nieko nesuprantu, tam yra buhalteriai

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!