LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Apskaita
  Ekonomika > Verslas > Apskaita
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-07-29 Spausdinti Spausdinti
Teisės aktų rinkiniai

UAB “Apskaita” parengė 63 teminius teisės aktų rinkinius, kurie skirti įvairių pareigybių ir specialybių žmonėms - buhalteriams, finansininkams, auditoriams, įmonių vadovams, juristams, darbų saugos, muitinės, žemės ūkio, sveikatos, bankininkystės, prekybos, turizmo ir kitų sričių specialistams, dirbantiems visų rūšių įmonėse, įstaigose ir organizacijose.

Didelė rinkinių įvairovė ir atitinkamas jų suskaidymas leidžia vartotojui išsirinkti tik jam reikalingus vienetus minimaliomis sąnaudomis.

Rinkinių struktūra aiški ir detali - dokumentai pagal institucijas chronologine tvarka sudėti į skyrius (įstatymai, Vyriausybės nutarimai, ministerijų dokumentai, kitų žinybų dokumentai). Skyriaus pradžioje pateikiamas turinys, kuriame nurodomi ne tik pirminiai, bet ir visi jį keičiantys bei papildantys dokumentai (numeriai, datos). Vartotojas akimirksniu ras jam prireikusį dokumentą.

Rinkiniuose nekaupiamos senos norminių aktų redakcijos. Visos mokesčių norminių dokumentų redakcijos nuo 1990 metų išleistos atskiromis knygomis “Mokesčiai” (5 dalys). Jas rinkinių prenumeratoriai (turintys bent du mokesčių rinkinius), gauna nemokamai.

Rinkiniai atnaujinami operatyviai. Pakeitimai ir papildymai siunčiami netrukus po dokumentų paskelbimo “Valstybės žiniose”.

Prenumerata skaičiuojama nuo rinkinių įsigijimo dienos pusmetį arba metus (o ne pagal kalendorinius metus).

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kanapės (15)    Vandens slidės (2)    Skorpionas (7)    Projektavimas (7)    Joga (56)    Pramogos (191)    Automobiliai (41)    Kriptografija (3)    Šaudymas iš lanko (2)    Kinas (193)    Religija ir tikėjimai (315)    Šokoladas (10)    Grybai (3)    Drabužiai (41)    IT parodos (10)    Monitoriai (11)    Vaistai (15)    Žuvininkystė (2)    Miestų bendruomenės (7)    Avalynė (7)    Poetai (11)    Elektronika (8)    Go-go (10)    Draugystė (10)    Programavimas (20)    Šatrija (4)    Kokainas (6)    Vaizdo kortos (3)    Literatūra (239)    Tinklapiai (13)    Poltergeistai (2)    Domenai (11)    Kietieji diskai (17)    Helouvynas (7)    2009 metų horoskopas (15)    Nusikaltimai (6)    Išpažintis (16)    Gotai (17)    Airija (9)    Kandidatai į prezidentus (5)    Saugus internetas (11)    Kazimiera Prunskienė (13)    Žiniasklaida (108)    Gyvūnai (174)    Svarstyklės (7)    Sportiniai šokiai (2)    AMD (3)    Ekonomika (259)    Kovos menai (72)    Švedija (9)
1. Verslo apskaitos standartai
2. Žurnalas "Sąskaityba"
3. Knygos "Mokesčiai" (norminiai aktai) '90 - '01
4. Finansų ministerija siūlo supaprastinti PVM sąskaitų faktūrų naudojimo tvarką
5. VMI Elektroninio Deklaravimo Sistema gali naudotis ir juridiniai asmenys
6. Nauji juridinių asmenų kodai
7. Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA
8. Apskaitos programa "Personalas"
9. Apskaitos programa "Balansas"
10. Apskaitos programa "Atsargos"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!