LT   EN   RU  
2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Apskaita
  Ekonomika > Verslas > Apskaita
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-07-29 Spausdinti Spausdinti
Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA

“Integruota apskaita”, remdamasi ilgalaike patirtimi diegiant programinę įrangą įvairios paskirties valdymo funkcijų automatizavimui bei naudodama šiuolaikines kompiuterines technologijas, sukūrė programų kompleksą “Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA”.

“FIRMA” yra modulinis, daugiavartotojiškas programų kompleksas, veikiantis pilnai integruotos duomenų bazės pagrindu, turintis patogią vartotojo aplinką, veikiantis Microsoft Windows operacinėje sistemoje. Modulinis principas ir integruota duomenų bazė leidžia pagal vartotojo poreikius greitai plėsti sprendžiamų uždavinių skaičių ir pobūdį, išvengiant duomenų įvedimo dubliavimo naujoms valdymo funkcijoms.

Programos sudaromos atsižvelgiant į konkrečius vartotojo poreikius, įvertinant jo specifinius reikalavimus įvairiose veiklos srityse - paslaugų ir prekių apskaitoje, pramoninėje gamyboje, gabenimų autotansportu organizavime, apsaugos sistemų administravime, medicinos paslaugų registravime bei apskaitoje, didmeninėje vaistų prekyboje ir kitose veiklos srityse pradedant nuo smulkaus verslo ir baigiant stambiomis įmonėmis ar organizacijomis. “Integruota apskaita” padės padidinti Jūsų verslo efektyvumą.

“Integruota apskaita” palaiko nuolatinį ryšį su savo klientais ir teikia autorinę programų priežiūrą, instaliuodama modifikuotas programų versijas ir konsultuodama vartotojus.

Programa turi dirbti vartotojui, bet ne priešingai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    NLP (8)    Burtai (8)    Buto remontas (3)    Gaisrininkai (7)    Skaneriai (5)    Kitos šventės (7)    Miniatiūros (7)    Ekonomika (5)    Katalikybė (49)    Hipnozė (10)    Sportas (180)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Dažasvydis (3)    Delfinologija (4)    Gimimo diena (3)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Garso ir vaizdo technika (2)    Fantastika (21)    Grybų patiekalai (6)    Kačių veislės (25)    Politika (26)    Dieta (33)    Pedagogika (21)    Interjero dizainas (13)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Fizika (11)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Kornreksai (3)    Poetai (11)    Susitaikymas (9)    Paukščių gripas (21)    Filmai (91)    Vaizdo kortos (3)    Astronomija (46)    Sportiniai šokiai (2)    Subkultūros (99)    Erotiniai šokiai (23)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Žmonės (241)    Bitė (5)    Zodiako ženklai (88)    LNK (2)    Valstiečių sąjunga (2)    Elektronika (8)    Seimo Pirmininkas (2)    Partijos (41)    Kanapės (15)    Kelionių pasiūlymai (7)    Statyba (29)    Dailė (34)
1. Verslo apskaitos standartai
2. Žurnalas "Sąskaityba"
3. Knygos "Mokesčiai" (norminiai aktai) '90 - '01
4. Teisės aktų rinkiniai
5. Finansų ministerija siūlo supaprastinti PVM sąskaitų faktūrų naudojimo tvarką
6. VMI Elektroninio Deklaravimo Sistema gali naudotis ir juridiniai asmenys
7. Nauji juridinių asmenų kodai
8. Apskaitos programa "Personalas"
9. Apskaitos programa "Balansas"
10. Apskaitos programa "Atsargos"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!