LT   EN   RU  
2019 m. rugsėjo 16 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Apskaita
  Ekonomika > Verslas > Apskaita
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-07-29 Spausdinti Spausdinti
Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA

“Integruota apskaita”, remdamasi ilgalaike patirtimi diegiant programinę įrangą įvairios paskirties valdymo funkcijų automatizavimui bei naudodama šiuolaikines kompiuterines technologijas, sukūrė programų kompleksą “Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA”.

“FIRMA” yra modulinis, daugiavartotojiškas programų kompleksas, veikiantis pilnai integruotos duomenų bazės pagrindu, turintis patogią vartotojo aplinką, veikiantis Microsoft Windows operacinėje sistemoje. Modulinis principas ir integruota duomenų bazė leidžia pagal vartotojo poreikius greitai plėsti sprendžiamų uždavinių skaičių ir pobūdį, išvengiant duomenų įvedimo dubliavimo naujoms valdymo funkcijoms.

Programos sudaromos atsižvelgiant į konkrečius vartotojo poreikius, įvertinant jo specifinius reikalavimus įvairiose veiklos srityse - paslaugų ir prekių apskaitoje, pramoninėje gamyboje, gabenimų autotansportu organizavime, apsaugos sistemų administravime, medicinos paslaugų registravime bei apskaitoje, didmeninėje vaistų prekyboje ir kitose veiklos srityse pradedant nuo smulkaus verslo ir baigiant stambiomis įmonėmis ar organizacijomis. “Integruota apskaita” padės padidinti Jūsų verslo efektyvumą.

“Integruota apskaita” palaiko nuolatinį ryšį su savo klientais ir teikia autorinę programų priežiūrą, instaliuodama modifikuotas programų versijas ir konsultuodama vartotojus.

Programa turi dirbti vartotojui, bet ne priešingai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    NSO (33)    Opel (4)    Televizoriai (2)    Skolininkai (12)    Dektinė (2)    Nokia (24)    Atviras kodas (23)    Vorai (2)    Atsiprašymas (3)    Panayiotis Zavosas (2)    Operacinės sistemos (50)    Katės (33)    Mada (4)    Delfinologija (4)    Vartotojai (29)    Kompiuteriai (148)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Amerikos lietuviai (7)    Paukščių gripas (21)    Seimo rinkimai (4)    Įžymūs žmonės (68)    Teisė (61)    Lietuva (2)    Omnitel (12)    Geografija (22)    Parapsichologija (22)    Ekonomika (259)    Duomenų apsauga (3)    Liberalų sąjūdis (5)    Vasario 16 (12)    Vilius Navickas (2)    Šventieji (10)    Valstiečių sąjunga (2)    Aviacija (38)    Vaistai (15)    Interneto dizainas (5)    Kitos šventės (7)    P2P tinklai (2)    SSL sertifikatai (6)    Roko muzikos grupės (10)    Kaimo turizmas (5)    Meninė gimnastika (14)    Sekimas ir privatumas (12)    Dvyniai (9)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Firmos (12)    Lietuvoje (43)    Smurtas mokyklose (10)    Kačių veislės (25)    EBSW (40)
1. Verslo apskaitos standartai
2. Žurnalas "Sąskaityba"
3. Knygos "Mokesčiai" (norminiai aktai) '90 - '01
4. Teisės aktų rinkiniai
5. Finansų ministerija siūlo supaprastinti PVM sąskaitų faktūrų naudojimo tvarką
6. VMI Elektroninio Deklaravimo Sistema gali naudotis ir juridiniai asmenys
7. Nauji juridinių asmenų kodai
8. Apskaitos programa "Personalas"
9. Apskaitos programa "Balansas"
10. Apskaitos programa "Atsargos"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!