LT   EN   RU  
2020 m. sausio 28 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja."
Oskaras Vaildas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Apskaita
  Ekonomika > Verslas > Apskaita
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-07-29 Spausdinti Spausdinti
Apskaitos programa "Balansas"

Programa skirta finansinių ir ūkinių operacijų registracijai ir apskaitai įmonėje, nepriklausomai nuo jos veiklos pobūdžio. Apskaita vykdoma tik pinigine išraiška.

Pagal užsakovo poreikius pateikiamos programos versijos, leidžiančios vesti apskaitą vienai arba daugiau įmonių. Programa gali dirbti autonomiškai arba jungtis su kitomis FIRMA programomis.

Sistemos pagrindą sudaro tipinis sąskaitų planas, kurį vartotojas gali modifikuoti pagal savo poreikius. Vartotojas turi galimybę pats nustatyti apskaitos registrų (žurnalų) tipus, jų sudėtį ir sudaryti žurnalų spausdinimo maketus, įtraukdamas reikalingas sąskaitas ir jų išdėstymo tvarką. Bendrojo žurnalo vedimui pateikiama standartinė forma.

Tipinių operacijų registravimui programoje sudaromas operacijų žinynas, susiejantis reikalingas debeto - kredito sąskaitas ir pagreitinantis buhalterinio įrašo formavimą.

Programa vykdo apskaitą iš pirminių dokumentų ir formuoja įrašus, sutekdama jiems numerį, datą ir duomenų savininko (įmonės) požymį. Susieti su atitinkamomis sąskatomis įrašai kaupiami duomenų bazėje ir apdorojami pagal šiuos požymius:

pirminio dokumento tipas, data, numeris;
paslaugų ar prekių tiekėjais arba gavėjas;
pinigų mokėtojas arba gavėjas (firma);
ataskaitingas asmuo.

Finasinių ir ūkinių operacijų automatizuota apskaita leidžia formuoti ataskaitas pagal atskiras sąskaitas, vesti žurnalus ir skaičiuoti įmonės balansą. Programa perkelia sąskaitų likučius į naujo ataskaitinio laikotarpio pradžią.

Programa vykdo banko ir kasos operacijas t.y. formuoja ir spausdina mokėjimo pavedimus, mokėjimo reikalavimus, kasos pajamų - išlaidų orderius ir kasos knygą. Be to, numatytas organizacijų (tiekėjų, gavėjų) rekvizitų duomenų bazės ir kitos normatyvinės informacijos žinynų palaikymas.

Pagal vartotojo užsakymą į programą gali būti įjungti moduliai mokesčių deklaracijų spasdinimui pvz.: FR0209, FR0027, FR0181 ir kiti.

Duomenys, formuojami kitose komplekso FIRMA programose, gali būti tiesiogiai panaudojami programoje BALANSAS arba programa BALANSAS modifikuojama ir į ją įjungiami moduliai iš kitų FIRMA programų (pvz. ATSARGOS) ir panaudojama kaip vienintelė programa mažai įmonei.

Programa skirta darbui IBM/PC tipo personaliniu kompiuteriu MS Windows 95/98/ME/2000 terpėse autonominiame režime arba tinkle.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Namų vaizdo technika (2)    Kovo 8 (3)    Liemenėlės (3)    Metalas (22)    Poetai (11)    Rasos (2)    NLP (8)    Duomenų apsauga (3)    Kompiuterių virusai (52)    Komunikacija (166)    Soliariumai (5)    Mokyklos (22)    Lietuvoje (5)    Turizmo agentūros (10)    Vaiko sveikata (8)    Susitaikymas (9)    Stalo žaidimai (7)    Jautis (7)    Turizmas (151)    Technologijos (1819)    Vynas (16)    Elektronika (8)    Žmogaus teisės (18)    Artūras Zuokas (41)    Raganos (12)    Subkultūros (99)    6 branduolių (3)    Anglų kalba (35)    Egiptas (24)    Apskaita (15)    AMD (3)    Stomatologija (6)    Pelės (5)    Rytietiški šokiai (16)    Vaizdo sistemos (34)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Roko muzikos grupės (10)    Miestų bendruomenės (7)    Rašytojai (11)    Konditerija (10)    Hipiai (9)    Lobių ieškotojai (3)    Teisė (61)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Pankai (6)    Lotynų kalba (11)    Kovo 11 (4)    Aiškiaregiai (11)    Kompiuteriai (148)    Atleidimo svarba (2)
1. Verslo apskaitos standartai
2. Žurnalas "Sąskaityba"
3. Knygos "Mokesčiai" (norminiai aktai) '90 - '01
4. Teisės aktų rinkiniai
5. Finansų ministerija siūlo supaprastinti PVM sąskaitų faktūrų naudojimo tvarką
6. VMI Elektroninio Deklaravimo Sistema gali naudotis ir juridiniai asmenys
7. Nauji juridinių asmenų kodai
8. Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA
9. Apskaitos programa "Personalas"
10. Apskaitos programa "Atsargos"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!