LT   EN   RU  
2020 m. vasario 19 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Apskaita
  Ekonomika > Verslas > Apskaita
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-07-29 Spausdinti Spausdinti
Apskaitos programa "Atsargos"

Automatizuota apskaitos sistema, skirta įmonei ar organizacijai, kurios darbo specifika yra susijusi su atsargų valdymu: įsigijimu (pirkimu), sandėliavimu ir realizacija. Apskaita vykdoma kiekine ir pinigine išraiška. Sandėlių skaičius įmonėje neribojamas.

Sistema vykdo apskaitą arba formuoja dokumentus materialinių vertybių judėjimo operacijose:

prekių įsigijimas - pajamavimas į sandėlį;
atsiskaitymas su tiekėjais;
atsiskaitymas su tiekėjais;
sąskaitos - faktūros sudarymas materialinių vertybių pardavimui kitoms organizacijoms arba asmenims;
atsiskaitymas su pirkėjais;
prekių perdavimas įmonės ar organizacijos viduje;
materialinių vertybių vidinio važtaraščio sudarymas;
prekių apyvartos skaičiavimas;
prekių likučių sandėlyje apskaita.

Šių operacijų automatizuota apskaita leidžia formuoti ataskaitas apie prekių judėjimą tarp tiekėjo, sandėlio ir pirkėjo (gavėjo). Po kiekvienos operacijos dinamiškai apskaičiuojamas prekių likutis sandėlyje.

Sistema leidžia vykdyti informacijos paiešką pagal operacijų datas, tiekėjus, pirkėjus, medžiagų grupes ar kodus, vidinio perdavimo operacijų rūšis.

Sistema papildyta buhalterinės apskaitos elementais ir leidžia vykdyti kai kurias banko ir kasos operacijas t.y. formuoja mokėjimo pavedimus, mokėjimo reikalavimus, kasos pajamų ir išlaidų orderius.

Duomenys, formuojami programoje FIRMA -ATSARGOS gali būti panaudojami programoje FIRMA - BALANSAS.

Be to, numatytas prekių katalogo ir kainininko vedimas, organizacijų (tiekėjų, gavėjų) rekvizitų duomenų bazės ir kitos normatyvinės informacijos žinynų palaikymas.

Programa skirta darbui IBM/PC tipo personaliniu kompiuteriu MS Windows 95/98/ME/2000 terpėse autonominiame režime arba tinkle.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Lietuvoje (16)    Liberalai demokratai (3)    Žirgų sportas (4)    Bildukai (3)    Hakeriai (273)    Partizanai (12)    Paieškos sistemos (14)    Lietuvos istorija (110)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Telekomunikacijos (188)    Zodiako ženklai (88)    Teatrai (21)    Krikščionys demokratai (3)    Viktor Uspaskich (61)    Pagonybė (3)    Hip hop dance (4)    Artūras Zuokas (41)    Novelės (102)    Sportiniai šokiai (2)    Mazda (2)    Seimo Pirmininkas (2)    Kompiuterių virusai (52)    Psichiatrija (64)    2009 metų horoskopas (15)    Kalbos kultūra (39)    Taksas (2)    Skundai (22)    Meninė gimnastika (14)    Mokslininkai (2)    Filologija (2)    Liūtas (7)    Vabzdžiai (5)    Roko muzikos grupės (10)    Vytautas Landsbergis (6)    Vaizdo kortos (3)    Spiritizmas (4)    Mitingai (5)    Meilė (138)    Savižudybė (12)    Informaciniai karai (11)    Aiškiaregiai (11)    Kultūra (749)    Religija ir tikėjimai (315)    Runkeliai (18)    Šunys (67)    Tatuiruotės (7)    Siamo katės (2)    Kelionių įspūdžiai (26)    Vynas (16)    Lobiai (12)
1. Verslo apskaitos standartai
2. Žurnalas "Sąskaityba"
3. Knygos "Mokesčiai" (norminiai aktai) '90 - '01
4. Teisės aktų rinkiniai
5. Finansų ministerija siūlo supaprastinti PVM sąskaitų faktūrų naudojimo tvarką
6. VMI Elektroninio Deklaravimo Sistema gali naudotis ir juridiniai asmenys
7. Nauji juridinių asmenų kodai
8. Duomenų registracijos ir apskaitos sistema FIRMA
9. Apskaitos programa "Personalas"
10. Apskaitos programa "Balansas"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!