LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Žmonės, kurie iš didelės meilės išsižada asmeninio gyvenimo, gal ir praturtina save, tačiau neabejotinai nuskurdina tuos, kuriuos pasirinko mylėti."
Albertas Kamiu
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Auklėjimas
  Mama ir vaikas > Auklėjimas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-11-22
Pažaidėte su mažyliu?
Ar žinote, ką lieka padaryti?
O kaip elgtis, jei vaikas įlipo į medį ir nebemoka išlipti?
Ką reikia pasakyti savo turteliui, jei nebėra žodžių?
Nė už ką neatspėsite...

1. Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.

2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti - atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.

3. Ką daryti, jei sūnus įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti berniūkštį pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats. Arba jį pakąs pirmosios šalnos.

4. Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.

5. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.

6. Jei vaikas retkarčiais nušvilpia iš jūsų pinigų, nerėkite ant jo, kad netraumuotumėte psichikos. Geriausia surengti linksmą kratą vaiko kambaryje, o po to visai šeimai kartu pažaisti teismą arba sušaudymą.

7. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę kaip sūnus ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.

8. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi, jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.

9. Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.

10. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils.

11. Jūsų vaikas niekada neras uogienės stiklainio, jei jį užrakinsite, o raktą padėsite muilinėje po muilu.

12. Jei dėl vaiko patekote į aklavietę, pastatykite jį į kampą. Niekada nekelkite rankos prieš vaiką - taip paliekate neapsaugotą saulės rezginį.

13. Jei jūsų sūnaus itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.

14. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.

15. Jei jūsų vaikas nuolat pučiasi, nupirkite jam tromboną - jis talentingas.

16. Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą jo kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus - ir lėkščių plauti nereikės.

17. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir nukulti mokytoją.

18. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti, ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.

19. Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt.

Parengė Kosma BALTUTYTĖ

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pavydas (5)    Laikrodžiai (3)    Lotynų kalba (11)    Nekilnojamasis turtas (22)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Darbo partija (4)    Zigmas Vaišvila (10)    Runkeliai (18)    Visuotinė istorija (44)    Tinklapiai (13)    Skandalai (476)    Opijatai (13)    Vasario 16 (12)    Augalai (8)    Kabala (6)    Leo LT (12)    Paieškos sistemos (14)    Kompiuterio ergonomika (8)    Gatvės šokiai (5)    Pramoginiai šokiai (2)    Liberalai demokratai (3)    Meninė gimnastika (14)    Mokslai (1219)    Politologija (64)    Bankrotas (2)    Filosofija (326)    Politika (363)    Bitė (5)    Mama ir vaikas (48)    P2P tinklai (2)    Mityba (43)    Sportas (8)    Kietieji diskai (17)    Draudimas (7)    Vaiko sveikata (8)    Katarai (2)    Hip hop dance (4)    Psichiatrija (64)    Chemija (5)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Šachmatai (11)    Namų vaizdo technika (2)    Opel (4)    Helouvynas (7)    Aukštasis mokslas (13)    Masonai (7)    Vaizdo kortos (3)    Viktor Uspaskich (61)    Labradoras (2)    Rinkimai (23)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!