LT   EN   RU  
2020 m. kovo 31 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Žmogaus prigimtis liepia alkaniems kovoti dėl maisto, išsekusiems stengtis pailsėti, darbo išvargintiems ieškoti atokvėpio, o pažemintiems rūpintis pagarba.
Kung Sun Jangas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Auklės
  Mama ir vaikas > Auklės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-14
Kiek kainuoja auklė?
Jūsų vaikui reikalinga auklė? Surasti gerą auklę yra sunkus darbas. Auklė turi būti geros širdies, atsakinga, kultūringa ir darbšti, mokanti skaniai gaminti valgį, švelni ir jautri jūsų vaikui – vienu žodžiu – ideali moteris. Suprantama, idealių žmonių nėra, tad svarbiausia nuspręsti, kokios būsimos auklės savybės mums yra pačios svarbiausios, įvertinti savo galimybes ir pradėti ieškoti ne kažkokio idealo, o tiesiog geros moters.

Kiek mokėti auklei?

Prieš pradėdami auklės paiešką, pagalvokite, kokį darbo užmokestį galite jai pasiūlyti. Atlyginimas priklauso nuo auklės darbo krūvio, patirties ir kvalifikacijos.

Šiuo metu Klaipėdoje auklės darbo užmokestis svyruoja nuo 2,5 iki 4 Lt už valandą. Reikia suprasti, kad kuo mažesnis darbo krūvis, t.y. kuo mažiau jums reikia auklės, tuo jos paslaugos yra brangesnės. Jei jums auklės reikalinga tik retkarčiais ar tik kelioms valandoms per dieną, geriausia nustatyti fiksuotą mėnesio atlyginimą.

Sudėtingiausia atrasti auklę, pageidaujančią dirbti „nestandartiniu“ grafiku, pvz. tik rytais arba tik vakarais, tik savaitgaliais arba ne visą darbo dieną, keletą dienų per savaitę. Toks darbas labiausiai sudomins pensijinio amžiaus moteris arba ieškančias papildomo uždarbio.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Bendravimas (743)    Žvejyba (30)    Stalo žaidimai (7)    Delfinologija (4)    Vynas (16)    Kazino (10)    Bankrotas (2)    Vadyba (89)    Lietuvoje (43)    Vitaminai (2)    Žemės grobstymai (50)    Įžymūs žmonės (68)    6 branduolių (3)    Striptizas (8)    Domenai (11)    E - komercija (87)    Intel (6)    Imtynės (29)    Įvaikinimas (3)    Aiškiaregiai (11)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Netolerancija (6)    Barai (7)    Omnitel (12)    Emo (10)    Šventės (117)    Metalistai (8)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Konspiracija (2)    Narkotikai (97)    Technologijos (1819)    Procesoriai (28)    Emigrantai (22)    Dailė (34)    Internetas (184)    Augalai (8)    Valdas Adamkus (11)    Joga (56)    Astrologija (27)    TELE-2 (7)    Krikščionybė (135)    TV3 (4)    Logistika (12)    BTV (3)    Vandenis (7)    P2P tinklai (2)    Ekologinis ūkis (2)    Bankinės technologijos (11)    Pramogos (191)    Spiritizmas (4)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!