LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Aukštasis mokslas
  Švietimas > Aukštasis mokslas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-11
Lietuvos studentų atstovybių renginiai
„Merkurijus'666“

Vilniaus universiteto ekonomikos fakulteto šventė „Merkurijus'666“ vyks balandžio 19-20 dienomis. Trečiadienio vakarą renginį atidarys koncertas prie bendrabučių ir tradiciniu jau tapęs Ekonomikos fakulteto inicialų EF įžiebimas iš langų šviesų. Dvi dienas Saulėtekio miestelis Vilniuje šėls kaitinamas pragaro liepsnos. Fakulteto dienos uždarymas vyks balandžio 20-ąją „Niujorko“ klube, kuriame atmosferą kaitins neįprastas muzikinis projektas ir žinomi Lietuvos atlikėjai.

MIDI '06

Kiekvieną pavasarį Vilnių sudrebina Matematikų ir informatikų dienos - MIDI. Tęsiant tradicijas ir ieškant naujų idėjų, MIDI tapo viena dižiausių ir ilgiausių studentiškų švenčių, jungianti daugiau nei 20 renginių, kurie šiemet vyks balandžio 22 - 28 dienomis. MIDI 2006 kulminacija - MIF studentų meninės saviraiškos įrodymu tampanti rock'o opera „Pradžių pradžia“. Pasak organizatorių, ji, kaip ir visos MIDI, šiemet bus pasakiškos.

„Pamatyk kitaip“: kauniečiai neatsilieka nuo kiniečių

Galvoji, kad mokslas būna tiktai nuobodus? Pamatyk kitaip! Moksleivių ir studentų grupė gegužės 26 dieną kauniečius kviečia susipažinti su linksmąja mokslo puse. 2005 metais atliktas tyrimas parodė, kad lietuviai mažiausiai iš visų europiečių domisi mokslu. O bemokslius mus kiniečiai greitai nukonkuruos, tad siūlome neatsilikti. Prisidėk prie vieno pirmųjų mokslo festivalių Lietuvoje! Jame jau ruošiama: baltymų sintezės vaidinimas, bioreaktorius, Pitagoro puzlis, interpretacijų dvikova, Rėdos ratas, istorijos labirintas bei formulių graffiti... Ir tai dar ne viskas... Renginį organizuoja besikurianti mokslo populiarinimo draugija, kartu su Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga, VDU mokslinė draugija „Modusas“, mokinių grupė „Meno_krosnis“, Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija.

Šauniausiojo rinkimai

Tęsdama studentiškas tradicijas, balandžio 12 dieną Alytaus kolegijos studentų atstovybė (AKSA) antrus metus organizuoja „Lietuvos kolegijų šauniausio studento rinkimus“. Tai šiuolaikinis renginys skirtas studentams, savo galimybių bei naujų saviraiškos formų išbandymui. Renginyje kviečiami dalyvauti tie studentai, kurie nori išbandyti save, linksmai praleisti laiką ir pelnyti Lietuvos kolegijų šauniausio studento vardą. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet renginį ves, bei visus linksmins, garsusis Lietuvos komikas Rolandas Kazlas. Renginio pradžia - 11 val. Alytaus kolegijoje.

Politologų dienos kvies į 80-uosius

Balandžio 26 dieną, trečiadienį, Politologų dienos 2006 kvies visus grįžti i 80-tuosius. Stalo teniso turnyras Lopatos taurei laimėti, gausybė politikų, stulbinančiai aistringa viktorina ir nepakartojamas Sąjūdžio nuotaikomis nuspalvintas simuliacinis - orientacinis žaidimas. O vakare visi politologai bei jų draugai renkasi klube „Tamsta“ Vilniuje, kur vyks specialaus miuziklo premjera, bus apdovanojami įspūdingiausi metu žmonės ir įvykiai, „Anties“, „Armonikos“, „Foje“ ir kitokio gėrio tikrai netrūks.

Gamtininkų dienos

Vyks gegužės 2 - 5 dienomis, VU gamtos mokslų fakultete. Konferencija „Lietuva ekologijos kelyje“, gegužės 4 d. 12:00 GMF didžiojoje auditorijoje. Vyks pranešimai, diskusija apie įmonių pasiekimus ekologijoje, ekologišką produkcija, oro taršą, ekologinės pusiausvyros atstatymą. Dalyvaus verslo ir NVO atstovai, mokslininkai, studentai, moksleiviai ir politikai (planuojamas AM ministras ir prezidentas) Gamtininkų dienų festivalis, gegužės 5-7 d., Kernavėje (Arvydo sodyboje), daug daug gyvos roko muzikos, laužai, pirtys, kareiviška košė ir arbata, palapinių miestelis.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    MTV (5)    Anglų kalba (35)    Euro naujienos (2)    Astrologija (27)    Architektūra (11)    Lotynų kalba (11)    Politika (26)    Samsung (3)    Simbolika (2)    Aukštasis mokslas (13)    Sąmokslo teorija (19)    Picerijos (4)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Susitaikymas (9)    Kultūra (749)    Novelės (102)    Viskis (8)    Hip hop dance (4)    Elektronika (8)    Žmogaus teisės (52)    Gatvės šokiai (5)    Advokatai (10)    Paieškos sistemos (14)    Kaimo turizmas (5)    Kanapės (15)    Savivaldybių rinkimai (9)    Masonai (7)    Kompiuterių virusai (52)    Pramoginiai šokiai (2)    Filologija (2)    Breakdance (4)    Liemenėlės (3)    Krišnaizmas (3)    Melagių diena (3)    Įžymūs žmonės (68)    Skaneriai (5)    Zigmas Vaišvila (10)    Teisėtvarka (24)    Šatrija (4)    Erich Fromm (5)    Parapsichologai (7)    Filmai (91)    Bendravimas (743)    Vandenis (7)    Visuotinė istorija (44)    Vaizdo kortos (3)    Rinkimai (23)    Draugystė (10)    Ekologinis ūkis (2)    Užgavėnes (9)
1. Šiaulių apskrityje dirba 200-tai mokytojų, neturinčių aukštojo išsilavinimo
2. Kas svarbiau darbdaviui: diplomas ar darbo patirtis?
3. Ar reikia baigti aukštąją mokyklą, kad taptum programuotoju?
4. LSAS: stabdomas valstybinių paskolų dalijimas grėsmingai sunkins studentų finansinę padėtį
5. Pristatoma pirmoji Lietuvoje trumpesnė bakalauro studijų programa
6. Galimoms aukštųjų mokyklų aferoms ištirti reikalaujama valstybinio audito
7. Diplominio darbo gynimo ypatumai Lietuvos universitete
8. Valstybė studentams paskolins beveik 9,5 mln. litų
9. Išnagrinėtas Lietuvos karaimo skundas dėl užsienyje gauto diplomo pripažinimo
10. FiDi efektas tarybiniais laikais buvo stipresnis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!