LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Automobiliai
  Transportas > Automobiliai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-20 Spausdinti Spausdinti
JAV auga ištaigingų paklausa

Vis daugiau amerikiečių renkasi ištaigingus japoniškų ar europietiškų markių automobilius, sulaužydami savo ištikimybę amerikietiškoms "Lincoln" bei "Cadillac" markėms.

Rinkos tyrimų grupė "CNW Marketing Research" duomenimis, 1990 metais du trečdaliai pasiturinčių amerikiečių ketino pirkti "Lincoln" arba "Cadillac" modelius ir tik 11 procentų ketino pirkti europietiškų markių modelius, tuo tarpu 1999 metais tik 38 proc. amerikiečių rinkosi vietines markes, o europietiškų markių paklausa išaugo iki 23 procentų.

Nors bendros automobilių prekybos apimtys JAV pernai padidėjo beveik 8 procentais, "Cadillac" ir "Lincoln" markių pardavimai nusmuko atitinkamai 2,2 ir 5,7 procento. Jas aplenkė "Mercedes-Benz" bei "Lexus" markių modeliai.

Tarp europietiškų modelių "Mercedes-Benz" prekybos apimtys JAV padidėjo 11 proc., "Audi" ir BMW - 38 ir 37 procetnais. "Toyotai" priklausančios "Lexus" markės pardavimai išaugo 20 porc., "Infiniti" - 13 proc., o "Acura" ("Honda") - apie 7 proc.

Ypač "Licoln" ir "Cadillac" markių populiarumas pastaraisiais metais sumažėjo tarp jaunų amerikiečių, kurie labiau mėgsta mažiau griozdiškus užsieninius modelius. Bandydamos užsitarnauti jaunuolių simpatijas, JAV ištaigingų automobilių gamintojos pradėjo gaminti "Cadillac Catera" bei "Lincoln LS" modelius jaunimui, kuris jiems kol kas abejingas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Transportas (125)    Makaronai (2)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Arkliai (12)    Novelės (102)    Parašiutizmas (15)    Gaisrininkai (7)    Eurointegracija (5)    Dieta (33)    Prokuratūra (4)    Ištikimybė (4)    Žindymas (14)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Katalikybė (49)    Dailė (34)    Knygos (23)    Runkeliai (18)    Šventasis Kazimieras (2)    Kaziuko mugė (3)    Sekimas ir privatumas (12)    Bendravimas (743)    Velykos (10)    Interjero dizainas (13)    Moterims (34)    Liemenėlės (3)    Rokeriai (3)    IT parodos (10)    Subkultūros (99)    Lietuvių valgiai (28)    E - komercija (87)    Mokėjimo kortelės (7)    Gimimo diena (3)    Alkoholizmas (15)    Specialiosios tarnybos (36)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Kandidatai į prezidentus (5)    Draugystė (10)    Liūtas (7)    Informaciniai karai (11)    Viešnia iš ateities (2)    Kelionių įspūdžiai (26)    Neištikimybė (2)    Aikido (14)    Savižudybė (12)    Vaistai (15)    Gender Loops (6)    Prancūzų buldogas (2)    Spauda (3)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Euro naujienos (2)
1. Automobilių išperkamoji nuoma: ką reiktų žinoti ir įvertinti perkant automobilį
2. Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės ir KASKO draudimas
3. Moteris vis labiau domina automobiliai
4. Avarija – ir dėl lytinio nepasitenkinimo
5. „Mazda” populiarumas vis auga
6. Tobulumas - nuoseklios evoliucijos rezultatas
7. Septynios automobilio "CELICA" kartos
8. Automobilis tiems, kurių nebedomina kainos
9. Greičio mėgėjų svajonė - sportinis modelis už prieinamą kainą
10. "Honda" pristato naują liuksusinį universalą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!