LT   EN   RU  
2020 m. sausio 21 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Aviacija
  Transportas > Aviacija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-07-09
R.Pakso skrydis aplink pasaulį (22)
Okinavoje – dar mažiausiai tris dienas

Dėl techninių bei meteorologinių priežasčių Rolandas Paksas ir Vladimiras Makagonovas priversti vėl kelioms dienoms stabtelėti. Prieš dvi dienas nusileidę Okinavos saloje, kuri yra už tūkstančio kilometrų nuo didžiųjų Japonijos salų, lakūnai savo SM–2000 įridenti į angarą turėjo dėl artėjusio taifūno ir lėktuvo gedimo.

Pilotai išsiaiškino gedimo stabdžių sistemoje priežastį – pasirodo, trūko viena iš stabdžių kamerų. Pataisyti ją Japonijoje nėra galimybių, todėl tenka atsiųsdinti iš lėktuvą pastačiusios firmos “Technoavia”.

Kaip ir Chabarovske, koją pakišo savaitgalio dienos, tad reikalingoji detalė į tolimą kelią leisis tik pirmadienį. Lakūnai tikisi gauti ją trečiadienį ir per kelias valandas pataisyti lėktuvą.

Taifūnas, dėl kurio pilotai irgi negalėtų nė pagalvoti apie skridimą, Okinavoje jau slopsta. Kaip sakė Rolandas Paksas, prognozuota, kad vėjo greitis sieks 90 m/sek., bet iš tikrųjų užfiksuota 70 m/sek. Kas tai per įspūdis matyti ir jausti tokį stichijos šėlsmą, sužinosime tik lakūnams užbaigus žygį.

Keista, tačiau tradiciniu telefono ryšiu iš šios Ramiojo vandenyno salos Lietuva kažkodėl sunkiai pasiekiama. Paskambinti į Lietuvą Rolandui Paksui pavyko tik palydoviniu telefonu, kuriuo lakūnai sėkmingai pasinaudojo irgi tik kartą kitą per mėnesį, praėjusį nuo skrydžio aplink pasaulį pradžios.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Regbis (4)    Fajetai (2)    Viešieji ryšiai (20)    Parapsichologija (22)    Džiazo muzikos grupės (11)    Sportiniai šokiai (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Rašytojai (11)    Omnitel (12)    Mama ir vaikas (48)    Pelės (5)    Atviras kodas (23)    Skirmantas Valiulis (32)    Skolininkai (12)    Džiaugsmas (2)    Hobi (106)    Krišnaizmas (3)    Žydai (32)    NSO (33)    Reklama internete (18)    Vynas (16)    Kūdikio maitinimas (3)    Artūras Zuokas (41)    SSL sertifikatai (6)    Kinas (193)    Auklėjimas (7)    Chemija (5)    TELE-2 (7)    Žindymas (14)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Šventasis Pranciškus (3)    Mityba (43)    Prezidento rinkimai (6)    Kovos menai (72)    Lobiai (12)    Fotografija (17)    Interneto dienoraščiai (2)    Nusikaltimai (6)    IT parodos (10)    Valstiečių sąjunga (2)    Konspiracija (2)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Aerobika (3)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Įdomybės (87)    Viktor Uspaskich (61)    Vandens slidės (2)    Automobiliai (41)    Egzorcizmas (11)    Sodininkystė (22)
1. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (24)
2. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (23)
3. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (21)
4. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (20)
5. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (19)
6. Kinija leidimo nedavė
7. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (18)
8. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (17)
9. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (16)
10. R.Pakso skrydis aplink pasaulį (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!