LT   EN   RU  
2020 m. sausio 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Bildukai
  Mistika > Bildukai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-10
Bildukai su skirtingais požymiais
Kas yra bildukai? Kuo ypatingas šis nematomas namų gyventojas?

Tipiškas bildukas mėto daiktus, „bilda naktį“, slepia kasdieninius daiktus, išdarinėja triukus su telefonu, televizoriumi ir vaizdo grotuvu. Kartais jis žaidžia su ugnimi. Tačiau įvairovė šunybių, kurias bildukai sugeba iškrėsti, yra daug didesnė negu šie, tokia didelė, kad faktiškai yra sakoma teisybė, kad nė vienas atvejis nėra panašus į kitą. Tarp kitų keistų dalykų, bildukų bauginančiam repertuare yra apartai – daiktų pasirodymas iš niekur, daiktų judėjimas, daiktai juda dėl nežinomų priežasčių iš vienos vietos į kitą, kartais per kietas sienas ar uždarytas duris staiga atsiranda nepaaiškinamas šaltis, balsai iš niekur, žmonių ir daiktų kilnojimas ir nemalonūs kvapai nežinia iš kur.

Į klausima iš kur bildukai atsiranda, tikras atsakymas lieka paslaptis. Tarptautinis bilduko pavadinimas poltergeist yra vokiškos kilmės ir reiškia „triukšminga dvasia“, dėl jo tradiciško pasireiškimo bildėjimais, barškėjimais, trankymusi. Taip ar ne, tai yra du dvasios ar kažko iki šiol nenustatyto reakcija į kažkieno proto ar jausmų būsena, įpainiojant „mokslui žinomas“ energijos formas. Tiesa yra ta, kad niekas nežino, kaip bildukai veikia, arba kodėl vienas žmogus su jais susijęs, tuo tarpu kitas, galbūt patiriantis tokius pat stresus ir turintis tokių pat problemų, nėra susijęs.

Tyrinėtojai teigia, kad dažniausiai bildukai atsiranda tada, kai asmenybės krizę išgyvena ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Kai suaugusieji jaučiasi apgauti, prislėgti darbo, santykių su bendradarbiais, kai kankina nemiga, nuovargis. Tuomet atsiranda bildukai. Tačiau, kai suaugusiems arba vaikams suteikiama atitinkama medicinos pagalba, tuomet bildukai išnyksta.

Todėl reikėtų stengtis nepervargti…

2005-03-10
Šaltinis: GS

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Interneto tinklai (4)    Kitos šventės (7)    EBSW (40)    Pagalba ir prevencija (124)    Striptizas (8)    Foje (3)    Ožiaragis (7)    Atsiprašymas (3)    Kaimo turizmas (5)    Vytautas Bogušis (12)    Klubai (5)    6 branduolių (3)    Elektronika (8)    Radvilos (32)    Variakojis (11)    Renginiai (31)    Žmogaus klonavimas (2)    Kelnaitės (2)    Windows (7)    Arkliai (12)    Kalbos kultūra (39)    Krašto apsauga (27)    Meninė gimnastika (14)    Žvaigždės (19)    Seimo rinkimai (4)    Miestų bendruomenės (7)    Šunys (67)    Viktor Uspaskich (61)    Bitė (5)    Kovos menai (72)    Sekimas ir privatumas (12)    Toyota (2)    Stilius (86)    IT parodos (10)    Lotynų kalba (11)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Pelės (5)    Vartotojai (29)    NSO (33)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Likeris (2)    Fizika (11)    Emigrantai (22)    Pavydas (5)    Filatelija (11)    Poetai (11)    Pedagogika (21)    Mobilūs ryšiai (193)    Dailė (34)    Apskaita (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!