LT   EN   RU  
2020 m. birželio 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Bitė
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > Bitė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-20
"Bitės GSM" Edge ryšys padengė jau dvylika miestų
Pradėjęs veikti Marijampolėje, Druskininkuose ir Alytuje, sparčiausias Lietuvoje mobilusis duomenų perdavimo ryšys Edge padengė jau dvylika šalies miestų. Telekomunikacijų bendrovė "Bitė GSM" Edge ryšio paslaugas taip pat teikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Nidoje, Kretingoje ir Gargžduose.

"Sparčiausią mobiliojo duomenų perdavimo ryšį teikiame verslininkų aktyviai lankomose vietose", - sakė "Bitės" generalinio direktoriaus pavaduotojas verslui Darius Montvila. Jo teigimu, Druskininkuose nemaža dalis verslininkų ne tik poilsiauja, bet ir organizuoja konferencijas, Marijampolė yra svarbus pasienio miestas, kuriame susikerta verslo keliai, o Alytuje Edge įdiegtas pageidaujant Alytaus verslininkams.

Edge plėtra taip pat atveria platesnes galimybes naudotis kovo mėnesį pristatytu "Bitė biz" mobiliojo darbo paketu", skirtu ypač sparčiam mobiliajam darbui. Šios paslaugos vartotojai už fiksuotą 99 Lt mėnesio mokestį gali neribotai naudotis internetu ar prisijungti prie įmonės vidinio tinklo arba už 59 litų per mėnesį persiųsti 500 megabaitų duomenų.

2003 metų pabaigoje "Bitė" buvo viena iš pirmųjų telekomunikacijų operatorių Europoje, įdiegusių pažangią mobiliojo duomenų perdavimo Edge technologiją. Edge ryšys šį pavasarį susiejo vieną moderniausių Lietuvos projektų - dvimiestį - Vilnių ir Kauną, o vasarą buvo pasiūlytas Palangoje bei Nidoje poilsiaujantiems verslininkams. Edge technologija išplečia galimybes efektyviai dirbti už biuro ribų, siųsti elektroninius laiškus su prisegtomis bylomis, siųsti muzikos ir vaizdo medžiagą lygiai taip pat sparčiai kaip ir interneto ryšiu aprūpintame biure.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, 2004 m. "Bitė" verslo klientų rinkoje augo sparčiausiai - nuo 28 iki 36,2 procentų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Medžioklė (63)    Geologija (20)    Atsiprašymas (3)    Sekimas ir privatumas (12)    Vampyrai (9)    Ožiaragis (7)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Šalys (61)    Raganos (12)    Domenai (11)    TELE-2 (7)    Filosofija (326)    Feng šui (7)    Roko muzikos grupės (10)    Fantastika (21)    Miestų bendruomenės (7)    Knygos (23)    Jausmai (27)    Klubai (5)    Alus (22)    Skamp (16)    Projektavimas (7)    Kabala (6)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Liberalų sąjūdis (5)    Muzika (196)    Interneto dizainas (5)    Energetika (13)    Žirgų sportas (4)    Seimo Pirmininkas (2)    Miestai (14)    Lietuvoje (16)    Velniai (9)    Sportas (180)    Lietuvoje (43)    Religija ir tikėjimai (315)    Katalikybė (49)    Kandidatai į prezidentus (5)    Toyota (2)    Romas (3)    Nusikaltimai (6)    Mokesčiai (8)    Kaukazo aviganis (2)    Žala sveikatai (16)    Užsienyje (50)    Žmogaus klonavimas (2)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Seimo rinkimai (4)    Miniatiūros (7)    Shidokan (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!