LT   EN   RU  
2021 m. birželio 14 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Bulterjeras
  Mokslas > Mokslo sritys > Biologija > Gyvūnai > Šunys > Šunų veislės > Bulterjeras
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-08 Spausdinti Spausdinti
Bulterjeras

Jau iš pavadinimo galima spręsti, kad bulterjeras išvestas kryžminant anglų buldogą su terjeru. Vėliau grynaveislio veisimo metodu praėjusio šimtmečio pabaigoje susiformavo nauja veislė, išsaugojusi visas gerąsias protėvių savybes. Bulterjeras nepaprastai ištvermingas, atkaklus, nepavargstantis, mažai reaguojantis į sužeidimus, kartu ramus, drąsus, greitas ir judrus šuo, turi gerų gynybinių ir medžioklinių savybių.

Bulterjerą nuo pat mažų dienų reikia ramiai, kantriai auklėti, kad vėliau gerai paklustų šeimininkui. Tinkamai auklėjant, užaugęs jis gina savo šeimininką, jei reikia, pasiaukojamai kovoja. Be reikalo niekada nepradeda peštis su šunimis, tačiau gali įveikti daug stipresnį varžovą. Galima panaudoti šernų medžioklėje.

Trumpo, prigludusio, blizgančio plauko šviesiai baltas arba dėmėtas kaip tigras.

Karolis Masilionis "Tarnybinė ir dekoratyvinė šunininkystė"

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pagonybė (3)    Prevencija (14)    Optinis ryšys (12)    Liberalai demokratai (3)    Rinkimai (23)    Gatvės šokiai (5)    Ekologija (15)    Proza (157)    Liberalų sąjūdis (5)    Vaistai (15)    Renginiai (31)    Naujieji metai (12)    Ekologiškas maistas (2)    Žydai (32)    Paukščių gripas (21)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Bankinės technologijos (11)    Subkultūros (99)    Emo (10)    Sportas (8)    Žemės grobstymai (50)    Skorpionas (7)    Brendis (6)    Stilius (86)    Jautis (7)    Prancūzų buldogas (2)    Radvilos (32)    Sektos žudikės (6)    Apatinis trikotažas (17)    Televizoriai (2)    Jautis (2)    Mistika (9)    Elektroninės šiukšlės (10)    Skamp (16)    Ištikimybė (4)    Turizmo agentūros (10)    Metalistai (8)    Viešnia iš ateities (2)    Lietuva (2)    Grybų patiekalai (6)    Rašytojai (11)    Ekonomika (259)    Atmintis (4)    Mada (4)    Kaukazo aviganis (2)    Astrologija (27)    Picerijos (4)    Užsienyje (2)    Procesoriai (28)    Mama ir vaikas (48)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!