LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Cenzūra
  Žiniasklaida > Cenzūra
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-09-08
Prokuroras pasirašė nutarimą paleisti Aurimą Drižių

Prokuroras paskelbė nutarimą neskirti jokios kardomosios priemonės "Laisvo laikraščio" redaktoriui Aurimui Drižiui ir paleisti jį. Savo sprendimą Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės skyriaus prokuroras Saulius Dužinskas motyvavo šiomis priežastimis: veika, dėl kurios A. Drižius buvo sulaikytas (neteisėtas disponavimas informacija, kuri yra valstybės paslaptis), nėra laikoma sunkia, yra atlikti visi būtini ir neatidėliotini tyrimo veiksmai ir nėra pagrindo manyti, kad sulaikytasis bėgs, slėpsis, ar kitaip trukdys tyrimui.

Generalinė prokuratūra primena, kad ikiteisminio tyrimo metu laikomasi nekaltumo prezumpcijos principo, ir tik teismas sprendžia apie asmens kaltės buvimą ar jos nebuvimą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

      

Komentarų skaičius: 11

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

"Laisvo laikraščio" viršelio fragmentas

Atsitiktinės gairės:    Dieta (33)    Paukščių gripas (21)    Dailė (34)    Katarai (2)    Telekomunikacijos (188)    Lietuvių fantastika (11)    Žemgrobiai (6)    Klubai (8)    Kelionių pasiūlymai (7)    Paukščiai (5)    Zigmas Vaišvila (10)    Miestų bendruomenės (7)    Vandenis (7)    Euro naujienos (2)    Linux/Unix (34)    Reinkarnacija (6)    Picerijos (4)    Lietuvoje (16)    Religija ir tikėjimai (315)    Pedagogika (21)    6 branduolių (3)    Buto remontas (3)    Anglų kalba (35)    Siamo katės (2)    NLP (8)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Barai (7)    Reklama internete (18)    Kokainas (6)    Procesoriai (28)    Leo LT (12)    Opijatai (13)    Aiškiaregiai (11)    Sportas (8)    Išpažintis (16)    Šunys (67)    Simbolika (2)    Žuvininkystė (2)    Pirmoji meilė (3)    Bibilija (10)    Viešieji ryšiai (20)    Mistika (446)    Konspiracija (2)    Priklausomybė (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Kanapės (15)    Slaptos bendrijos (24)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Ekologiški produktai (2)    Geografija (22)
1. Daugėja tyrimų dėl internetinių komentatorių kurstomos neapykantos
2. Lietuviškos cenzūros spindesys ir skurdas (1 dalis)
3. Lietuviškos cenzūros spindesys ir skurdas (2 dalis)
4. Mūšis kibernetiniame pasaulyje
5. Cenzūra tarpukariu: už karikatūrą – kalėjimas
6. Posovietinės variacijos. Nostalgija
7. AŠ IR "LRYTAS.LT"
8. Elegantiški susidorojimai
9. Kad vaikai neskęstų balose
10. Žalia šviesa globalinei cenzūrai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!