LT   EN   RU  
2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Cenzūra
  Žiniasklaida > Cenzūra
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-11-10
Liberaldemokratų nuomone, į Lietuvą grįžta cenzūra

"Matant, kaip po savaip interpretuojamų įstatymų priedanga Lietuvoje bandoma sugniuždyti spaudos laisvę, peršasi išvada, kad visuomenė verčiama sugrįžti į "vienintelės teisingos", cenzūruotos nuomonės laikus. Apmaudu, kad šis procesas vykdomas teisėsaugininkų rankomis", - teigia Liberalų demokratų partijos pirmininkas Rolandas Paksas.

Pasak jo, Lietuvoje klesti korupcija, kyšininkavimas, valdininkų savivalė, valstybės turto grobstytojų nebaudžiamumas, o teisėsaugos struktūros dažniausiai pasirodo bejėgės ką nors pakeisti.

"Tačiau, jeigu kas nors išdrįsta garsiai apie tai prabilti, nedelsiant mobilizuojamos didžiulės pajėgos užkirsti kelią bet kokiam bandymui išvilkti kaltuosius į dienos šviesą", - pažymima Liberalų demokratų partijos Informacinio centro pranešime.

ELTA primena, kad Vyriausiasis administracinis teismas, kurio nutartys yra galutinės ir neapskundžiamos, rugsėjo 16-ąją nusprendė, kad administracinė byla "Respublikos" žurnalistui V. Tomkui nutraukiama.

Nepaisydama to, Generalinė prokuratūra pirmadienį nusprendė reikalauti bylą atnaujinti ir tęsti teisminį persekiojimą.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Barai (7)    Narkotikai (97)    Dažasvydis (3)    Alus (22)    Avalynė (7)    Lietuvių valgiai (28)    Arkliai (12)    Parašiutizmas (15)    Skundai (22)    Ekonomika (259)    Dvarai (36)    Lotynų kalba (11)    Ožiaragis (7)    Linux/Unix (34)    Paukščių gripas (21)    Bankinės technologijos (11)    Aikido (14)    Geologija (20)    Kabala (6)    Geografija (22)    Škotų aviganis (3)    Užgavėnes (9)    Renginiai (31)    Foje (3)    Roko muzikos grupės (10)    Dektinė (2)    Viešieji ryšiai (20)    Nekilnojamasis turtas (22)    Romas (3)    Augalai (8)    Istorija (154)    Fajetai (2)    Vėlinės (5)    Miniatiūros (7)    Tiškevičiai (18)    Telekomunikacijos (188)    Kino kritika (10)    Žemės grobstymai (50)    Omnitel (12)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Opel (4)    Kitos šventės (7)    Bankrotas (2)    Spiritizmas (4)    Žmogaus klonavimas (2)    Paieškos sistemos (14)    Policija (2)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Arbata (10)    Džiaugsmas (2)
1. Daugėja tyrimų dėl internetinių komentatorių kurstomos neapykantos
2. Lietuviškos cenzūros spindesys ir skurdas (1 dalis)
3. Lietuviškos cenzūros spindesys ir skurdas (2 dalis)
4. Mūšis kibernetiniame pasaulyje
5. Cenzūra tarpukariu: už karikatūrą – kalėjimas
6. Posovietinės variacijos. Nostalgija
7. AŠ IR "LRYTAS.LT"
8. Elegantiški susidorojimai
9. Kad vaikai neskęstų balose
10. Cenzūra ateina!
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!