LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Charakteris
  Bendravimas > Asmenybė > Charakteris
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-30
Žmogaus charakteris pagal rašymo būdą

1. Galva smarkiai palenkta prie popieriaus

Esate neryžtingas ir šiek tiek kitais nepasitikintis žmogus. Jūs užsidaręs ir nekomunikabilus, todėl viską regite sudėtingesnį ir niūresnių spalvų nei yra iš tikrųjų. Truputis atvirumo ir pasitikėjimo kitais leistų įgyti optimizmo.

2. Graužiate rašiklį

Esate turtingos vaizduotės, komunikabilus, optimistiško charakterio svajotojas. Lengvai susižavite gyvenimo naujovėmis, tačiau lygiai taip pat lengvai pamirštate savo planus ir visa galva pasineriate į kitą užsiėmimą.

3. Kūnas pasuktas į šoną

Esate sportiškas, dinamiškas, kupinas iniciatyvos ir apsukrumo. Jeigu jūs - moteris, dėl šios priežasties kai kada gali išryškėti vyriški charakterio bruožai.

4. Sėdite oriai ir solidžiai

Esate atsargus ir apdairus. Gyvenime viską vertinate skrupulingai ir rimtai, kruopščiai apsvarstote sprendimą, kurį ruošiatės priimti. Kiti žmonės vargiai galėtų jums daryti įtaką, įtikinti, kad imtumėtės to, kam nepritariate. Turite stiprią valią.

5. Rašydami kažką kramtote

Esate šiek tiek ekstravagantiškas ir netvarkingas. Jums nelengva susikaupti. Visą laiką vejatės mintį, kuri „paspruko" iš galvos. Akimirksniu pamirštate tai, apie ką galvojote prieš minutę, ir nesėkmingai bandote prisiminti. Laimė, esate kupinas fantazijų ir gyvybinių jėgų.

6. Šiek tiek pasilenkęs į šoną

Esate drovus, užsidaręs žmogus, kurį reikia globoti, juo rūpintis. Jūsų mintys nėra tvirtos, lengvai pasiduodate svetimai įtakai. Daugiau pasitikėkite savo jėgomis - tai padėtų įveikti sunkumus.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kietieji diskai (17)    Nokia (24)    Mada (4)    Netolerancija (6)    Televizoriai (2)    Interneto tinklai (4)    Džiazo muzikos grupės (11)    Šv. Valentino diena (11)    Kelnaitės (2)    Paukščiai (5)    Mistika (9)    Kazino (10)    Švietimas (1281)    Eurointegracija (5)    Mobilūs ryšiai (193)    Meilė (138)    Alkoholizmas (15)    Vartotojai (29)    Pankai (6)    Spausdintuvai (12)    Vaizdo kortos (3)    Sportas (180)    Vokiečių aviganis (2)    Krašto apsauga (27)    Kompiuterių virusai (52)    Laivyba (17)    Katės (33)    Antanas Terleckas (2)    Žmonės (241)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Geografija (22)    Žemės ūkis (33)    Išpažintis (16)    Moterims (34)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Hip hop dance (4)    Pagonybė (3)    Vaiduokliai (23)    Vitaminai (2)    Rasos (2)    Parapsichologai (7)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Garso sistemos (15)    Samsung (3)    Žemgrobiai (6)    Erich Fromm (5)    Šventieji (10)    Ištikimybė (4)    Kalbos kultūra (39)    Bankrotas (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!