LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 22 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dievas
  Religija ir tikėjimai > Krikščionybė > Katalikybė > Dievas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2011-07-17
Dievo nuojauta

Galbūt aš alkstu nežinomų dalykų!
Valery Larbaud

Gyvenkite pagaliau! Gyvenkite dėl paties gyvenimo. Negyvenkite šiaip sau. Gyvenimas prabėga veikiai. Neskubėkite gyvenimą atlikti kaip kokį eilinį reikalą. Gyvenimas trumpas. Įsigilinkite į save. Negyvenkite vien savaitgaliui. Kraukite kiekvieną šiandien į savo slaptąjį kluoną. Gyvenkite dėl kitų, bet jų neapgaudinėkite gražiais sentimentais. Gyvenkite ir patys dėl savęs, nes jeigu mylėdami kitus, bėgsite nuo savęs, jūs patys save apgaudinėsite. Mylėkite taip, kaip myli Dievas. Būkite gyvi. Tikrai gyvi. Mėgaukitės gyvenimu!

Gyvenkite viešumoje! Pajuskite gyvenimo skonį. Ką jūs manote apie pasaulio šviesą? Apie žemės druską? Evangelija labai nemėgsta netiesioginio apšvietimo. Žiburys degamas ne po saiku, bet žibintuve, kad šviestų visiems, kurie yra namuose. Nemanykite, jog turite švytėti pasaulio akyse. Būkite šviesūs savo vidiniame būste. Neieškokite šviesos aukštose viršukalnėse. Mūsų Dievas nėra Olimpo dievas. Jėzus yra širdies palaima. Saugokitės, kad jūsų šviesa nebūtų tamsybės. Žiūrėkite, kur dedate druską. Nemanykite, kad savo druskos žiupsnį turite berti visur ir niekur. Nebūkite prėski!

Gyvenkite liepsnodami! Trokškite Gyvojo Vandens. Jėzus ant kryžiaus iki paskutinio atodūsio jautė Gyvojo Vandens skonį savo burnoje. Tas, kuris pasakė: Kas gers to vandens, daugiau nebetrokš, šaukė: Trokštu! Dievo troškulys yra Gyvenimo troškulys.

Gyvenkite meile ir Gyvuoju Vandeniu! Samarietė sakė: Duok man gerti, duok man to Vandens, kad daugiau nebetrokščiau. Eikite prie Šaltinio. Kaskitės giliai. Gal poeto žodžiai padės jums nujausti Dievą, ir kartu su Valery Larbaud jūs tarsite: Galbūt aš alkstu nežinomų dalykų!

Pagal Pierre Talec "Ką mes tikime"

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vadovavimas (185)    Žvaigždės (19)    Regbis (4)    Sel (10)    Imtynės (29)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    LICS (17)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    EBSW (40)    Istorija (154)    Gatvės šokiai (5)    Foje (3)    Radvilos (32)    Homeopatija (5)    Romas (3)    Variakojis (11)    Filatelija (11)    Roko muzikos grupės (10)    Vaistai (15)    Mokėjimo kortelės (7)    Pramogos (191)    Šamanai (7)    Draugystė (10)    Kompiuterinis saugumas (43)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Filosofija (326)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Maxima (10)    Liemenėlės (3)    Amfetaminas (2)    Geografija (22)    Politika (363)    Meninė gimnastika (14)    Rokeriai (3)    Komunikacija (166)    Jautis (7)    Trys karaliai (5)    Garso sistemos (15)    Mokslininkai (2)    Knygos (23)    Projektavimas (7)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Krikščionys demokratai (3)    Vaizdo kortos (3)    Simbolika (2)    Žemgrobiai (6)    Konspiracija (2)    Transportas (125)    Tadas Blinda (10)    Liberalai demokratai (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!