LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai.
T. Ruzveltas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Domenai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Domenai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-08-02
Interneto vardus ".eu" Lietuvoje gali registruoti trys įstaigos
Interneto adresus su galūne ".eu" lietuviai gali registruoti per tris šalies įstaigas - Kauno technologijos universiteto (KTU) informacinių technologijų plėtros institutą ir bendroves "Interneto vizija" bei "Interdata".

Europos Komisijos paskirta ".eu" domenus administruojanti organizacija Briuselyje "Eurid" pirmųjų "europietiškų" interneto adresų registravimą yra numačiusi pradėti paskutinį šių metų ketvirtį, tiksli data dar nėra nustatyta. Registratoriai jau siūlo vartotojams pateikti išankstinius vardų užsakymus.

Per pirmąjį etapą, kuris truks keturis mėnesius, bus registruojami viešųjų objektų (valstybių, miestų) pavadinimai, išskirtinių, saugomų meno kūrinių pavadinimai, įmonių pavadinimai, registruoti bei neregistruoti, tačiau naudojami prekių ženklai.

Ateinančiais metais adresų su ".eu" galūne registracija bus nevaržoma. "Galios įprasta taisyklė - pirmas bus tas, kuris pirmas išsiųs paraišką dėl laisvo norimo adreso registracijos", - sakė "Interdata" direktorius Mantas Mikuckas.

Manoma, kad aktyviausiai adresai su galūne ".eu" bus registruojami 2006-ųjų pradžioje, kai bus siekiama kuo skubiau rezervuoti norimą adresą arba stengiamasi vien už registracijos mokestį įsigyti vertingą domeną, o vėliau jį perparduoti.

Europos Komisijos ekspertų teigimu, vardai su ".eu" galūne leis plėtoti internetinę prekybą ir dar labiau įtraukti ES subjektus į bendrą ekonominę zoną.

Aukščiausio lygio domeno ".eu" diegimas yra reglamentuotas Europos Sąjungos teisės aktais.

Už Europos Sąjungos ".eu" reglamento įgyvendinimą Lietuvoje atsakinga Ryšių reguliavimo tarnyba. Teisę naudoti interneto vardus su galūne ".eu" suteiks EURID, o paraiškas šiems vardams priims EURID išrinkti registratoriai - KTU informacinių technologijų plėtros institutas, "Interneto vizija" ir "Interdata".

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Technologijos (1819)    Klubai (8)    Žuvininkystė (2)    Partijos (41)    Miestai (14)    Klubai (5)    Bildukai (3)    Religija ir tikėjimai (315)    Gotai (17)    Meilė bloguose (6)    Lietuvos istorija (110)    Interneto dizainas (5)    Garso ir vaizdo technika (2)    Dvarai (36)    Informaciniai karai (11)    Vaiduokliai (23)    Literatūra (239)    Sąmokslo teorijos (19)    Džiaugsmas (2)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Krišnaizmas (3)    Gimimo diena (3)    Žiniasklaida (108)    Fajetai (2)    Auklėjimas (7)    Rasos (2)    Vėlinės (5)    Valdas Adamkus (11)    Liberalai demokratai (3)    Lietuvių fantastika (11)    Rinkimai (23)    Bendravimas (743)    Viešnia iš ateities (2)    Knygos (23)    Žmogaus klonavimas (2)    Kompiuteriai (148)    Tamplieriai (7)    Pramoginiai šokiai (2)    Sportiniai šokiai (2)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Subkultūros (99)    Sektos (12)    Jausmai (27)    Darbdaviai (10)    Trys karaliai (5)    E - komercija (87)    Sodininkystė (22)    Monitoriai (11)    Stilius (86)    Slaptos bendrijos (24)
1. Didesnės .lt domeno galimybės
2. Pradeda veikti aukščiausio lygio domenas „.eu“
3. Prasidėjo antrasis internetinių vardų su galūne „.eu“ registravimo etapas
4. Netrukus sulauksim naujų 1-ojo lygio domenų vardų
5. Kinijoje, Japonijoje ir Korėjoje baigėsi IP adresai
6. Domenai .EU pasirodys jau šiemet
7. Internete galės būti naudojami ir lietuviški domenai
8. Pavadinimas "Sex.com" kainuoja 65 milijonus JAV dolerių
9. Interneto adresai gali baigtis
10. Interneto vardas už 50 milijonų dolerių
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!