LT   EN   RU  
2021 m. birželio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Domenai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Domenai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-07
Prasidėjo antrasis internetinių vardų su galūne „.eu“ registravimo etapas
2006 m. vasario 7 d. visoje Europoje prasidėjo antrasis internetinių vardų su galūne „.eu“ registravimo etapas. Etapo, truksiančio du mėnesius, metu toliau bus registruojami vardai, atitinkantys registruotus prekės ženklus, geografinių vietovių, valstybės įstaigų pavadinimus. Papildomai bus registruojami kiti vardai, į kuriuos pagal nacionalinę ar ES teisę asmenys taip pat turi teises, tačiau šie vardai nėra registruotų prekės ženklų, valstybės įstaigų pavadinimai. Viešosios institucijos antrojo registravimo etapo metu taip pat turi teisę kreiptis dėl internetinio vardo su galūne „.eu“ registravimo.

Šiuo metu RRT yra patvirtinusi teisę registruoti domeno vardą „.eu“ srityje šioms viešojo administravimo institucijoms – Druskininkų savivaldybės administracijai („druskininkai.eu“), Vilniaus miesto savivaldybės administracijai („vilnius.eu“), Panevėžio rajono savivaldybės administracijai („panrs.eu“) ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijai („panevezys.eu“). Informacija apie gautus prašymus ir priimtus sprendimus dėl viešojo administravimo institucijų teisės registruoti domenų vardus aukščiausio lygio domene „.eu“ skelbiama RRT tinklalapyje www.rrt.lt.

Nuo 2006 m. balandžio 7 d. domeno vardų registras EURID pradės priimti prašymus internetiniams vardams su galūne „.eu“ gauti iš visų pageidaujančių. Visi suinteresuotieji asmenys galės kreiptis į bet kurios šalies oficialiai akredituotus nacionalinius registratorius, kurių sąrašas yra skelbiamas tarptautinės organizacijos EURID tinklalapyje www.eurid.eu


Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Drabužiai (41)    Ištikimybė (4)    Tamplierių ordinas (7)    Žemės grobstymai (50)    Gaisrininkai (7)    Telekomunikacijos (188)    Skorpionas (7)    Procesoriai (28)    Aerobika (3)    Monitoriai (11)    Akvariumai (58)    Garso ir vaizdo technika (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Vaizdo kortos (3)    Hobi (106)    Kaimo turizmas (5)    Apskaita (15)    Hipnozė (10)    Namų vaizdo technika (2)    Menas būti kartu (2)    Atsiprašymas (3)    Kvepalai (10)    Elektroninės šiukšlės (10)    Politika (26)    Krašto apsauga (27)    Visuotinė istorija (44)    Lietuvių valgiai (28)    Vadovavimas (185)    Energetika (13)    Go-go (10)    Panayiotis Zavosas (2)    Euro naujienos (2)    Intel (6)    Šventasis Kazimieras (2)    Policija (2)    Gatvės šokiai (5)    Sektos (12)    Linux/Unix (34)    Kovo 11 (4)    Striptizas (8)    Katės (33)    Egzorcizmas (11)    Vokiečių aviganis (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Rašytojai (11)    Skinheadai (9)    Meino meškėnas (2)    Žala sveikatai (16)    Saugus internetas (11)    Šventasis Antanas (2)
1. Didesnės .lt domeno galimybės
2. Pradeda veikti aukščiausio lygio domenas „.eu“
3. Interneto vardus ".eu" Lietuvoje gali registruoti trys įstaigos
4. Netrukus sulauksim naujų 1-ojo lygio domenų vardų
5. Kinijoje, Japonijoje ir Korėjoje baigėsi IP adresai
6. Domenai .EU pasirodys jau šiemet
7. Internete galės būti naudojami ir lietuviški domenai
8. Pavadinimas "Sex.com" kainuoja 65 milijonus JAV dolerių
9. Interneto adresai gali baigtis
10. Interneto vardas už 50 milijonų dolerių
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!