LT   EN   RU  
2023 m. kovo 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dovanos
  Bendravimas > Dovanos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2008-12-02
6 būdai gauti išsvajotų dovanų

Nemanykite, kad išmokyti vyrus dovanoti ne puodų rinkinius ar DVD grotuvus, o būtent tai, ko labiausiai trokštate Jūs, yra sudėtinga! Reikia tik žinoti keletą gudrybių. Mes jums padėsime!

"O kad man tokį..." ...ištaria sumanios moterys, vaikštinėdamos po prekybos centrą su savo išrinktuoju, ir sustingsta kaip tik ties tuo daiktu, kurio taip norisi. „O kokie dailūs peršviečiami apatiniai! Kaži, kaip sureaguotum, kai juos apsivilkčiau..." Tai daugelį kartų patikrintas ir veiksmingas metodas.

Pakišk jam po nosim žurnalą

Tik neįkyriai, ir ne tada, kai jis žiūri veiksmo filmą, o per reklaminę pertrauką. Prisėsk prie mylimojo, apsikabink ir „atsitiktinai" atversk populiaraus moterų žurnalo gruodžio mėnesio numerį - kaip tik tą puslapį, kuriame aptariamos pačios madingiausios dovanos. Pakomentuok vieną iš jų: „Tu matai, jau atsirado prekyboje..." Po to giliai atsiduskite, ir atidėkite žurnalą į šalį (atverstą reikiamoje vietoje).

Neįkyrus priminimas

"O ką man padovanosi per šias Kalėdas? Aš ir pati šiemet ilgai laužiau galvą, ką tau nupirkti. Bet galiausiai radau kai ką nuostabaus!" Tai primins užmaršuoliui, kad metas pasirūpinti staigmena. Čia pat galima sužaisti triuką su žurnalu.

Žiūrėk ir žavėkis...

...kaip dovanas mylimiesiems teikia filmų ar reklaminių klipų herojai. Ir nepamirškite paskatinti kiekvieną jo mėginimą padaryti kažką malonaus. Juk tai tas pats, kaip auklėti mažą vaiką. Reikia vengti tų pačių dviejų dalykų: bausti ir atlikti viską už jį. Švelnumas ir dar kartą švelnumas. Tegu pajunta, kaip pakyla jūsų nuotaika, vos tik jis įteikia dovanėlę.

Keptuvė - dovana?

Nusistebėkite taip, lyg jis būtų ant duonos užsitepęs ne sviesto, o dantų pastos. Tegu pats susipranta: „Ir iš kur aš ištraukiau, kad manęs kas vakarą lauks garuojantys kotletai... Juk ir ji dirba tiek pat, kiek aš!"

Negavote dovanų?

Turite teisę įsižeisti. Bet nepamirškite pirmosios taisyklės: tai paskutinis būdas, kai visi kiti jau išbandyti ir nesuveikė. Antroji taisyklė - nepersistenkite. Apgailestaukit, kad likot negavusi dėmesio ir dovanų, bet nekaltinkite jo išsiblaškymu ar gobšumu.

Dovana - tai ne tik materiali jausmų išraiška, ji parodo kaip vyras į jus žiūri. Todėl geriau nesipykti ir keistis pačiai, kad vyras įžvelgtų jumyse nuostabią moterį, vertą pačių geriausių dovanų.

Įdomu:

Psichologai tvirtina, kad rinkdamas dovaną moteriai, vyras jaučiasi beviltiškai vienišas: pasitarti nėra su kuo, o suklysti baisu!

Pasirodo, dovanos kaina - atvirkščiai proporcinga partnerystės/santuokos stažui. Tyrimai rodo, kad 1-2 metus bendraujančios poros perka brangiausias dovanas, po 2 metų bendro gyvenimo dovanos kaina ima mažėti, ir t.t. Na, o gimus vaikams, romantiškus siurprizus pradeda keisti praktiškos dovanos. Patys dosniausi Kalėdinių dovanų pirkėjai yra 16-34 metų amžiaus vyrai, ypač tie, kurie dar negyvena kartu su išrinktosiomis ir pažįsta jas ne ilgiau kaip 2 metus.

Prancūzai turi prietarą, susijusį su dovanomis: moteris gali įsižeisti gavusi kvepalų (tai gali daryti tik jos vyras). O kinai jokiu būdu nedovanoja laikrodžių - jie primena pašėlusiu greičiu lekiantį laiką.

Vyrai ir apsipirkinėjimas

Ilgai stebėję britus, mokslininkai įrodė, kad vyrams apsipirkinėjimas kenkia (skirtingai nei moterims). Vyrų arterinio kraujo spaudimo svyravimas tiesiogiai susijęs su parduotuvėse sugaištu laiku ir peržvelgtų vitrinų skaičiumi. Todėl tokios „perkrovos" kenkia jų širdies kraujagyslių sistemai.

Vyrai ir moterys parduotuvėje elgiasi skirtingai. Jei vyrams rūpi pirkinio kokybė ir kaina (o išlaidos susiję su neigiamomis emocijomis), tai moterys galvoja apie stilių, spalvas, madą ir grožį (teigiamos emocijos).

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kelionių pasiūlymai (7)    Vaizdo kortos (3)    Filologija (2)    Kazino (10)    Velykos (10)    Alus (22)    Hipiai (9)    Pramogos (191)    Bitė (5)    Radvilos (32)    Kompiuteriai (148)    Policija (2)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Kulinarija (181)    Linux/Unix (34)    Amerikos lietuviai (7)    Erotika (8)    Viskis (8)    Teisė (61)    Slaptos bendrijos (24)    Archeologija (42)    Šaudymas iš lanko (2)    Sportas (8)    Susitaikymas (9)    Vilius Navickas (2)    Zodiako ženklai (88)    Lobių ieškotojai (3)    Hip hop dance (4)    Šventasis Pranciškus (3)    Mokslininkai (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Partijos (41)    Islamas (31)    Kino kritika (10)    Vartotojai (29)    TV3 (4)    Krikščionys demokratai (3)    Stalo žaidimai (7)    Ekologiški produktai (2)    Mistika (9)    Šventės (117)    Baikeriai (8)    Įvaikinimas (3)    Pasakos (60)    Tamplierių ordinas (7)    Breakdance (4)    Fotografija (17)    Advokatai (10)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Žemgrobiai (6)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!